Auta z akumulatorem dla maluchów

 

Zdalnie sterowane zabawki dostarczają dzieciom znacznie więcej wrażeń niż zwykłe resorówki czy plastikowe samochodziki ciągnięte na sznurku. Przeważnie chłopcy lubią się bawić takimi zabawkami, więc najwięcej znajdziemy na rynku samochodów. Mogą mieć małe rozmiary i służyć do wyścigów na torach lub umożliwić samodzielne sterowanie pojazdem.

Polecane samochody z akumulatorem

auta na akumulator dla dzieciDla każdego dziecka, choć odrobina niezależności jest wspaniałym uczuciem więc dążą one do sytuacji, kiedy mogą zrobić coś samodzielnie. Od około trzeciego roku życia mogą się z powodzeniem bawić zabawkami zdalnie sterowanymi, albo nawet samodzielnie nimi kierować, bo są wystarczająco świadome i rozwinięte. Auta na akumulator dla dzieci są dozwolone od trzeciego roku życia, ponieważ posiadają wiele funkcji, które dziecko musi umieć obsługiwać. Oczywiście z czasem każde dziecko załapie jak się nim kieruje, ale najważniejsze jest tu bezpieczeństwo. W sklepach z zabawkami znajdziemy przeważnie modele typu sedan i terenowe auta. Jeżeli mieszkamy w mieście, to lepiej wybrać sedana, ponieważ jego niskie zawieszenie i małe koła świetnie sobie poradzą na równej nawierzchni takiej jak asfalt czy chodnik. Jeżeli natomiast mieszkamy poza miastem i wokół domu mamy ogród, to lepiej się sprawdzi pojazd terenowy o wysokim zawieszeniu i stosunkowo dużych kołach. Pod karoserią z tworzywa sztucznego kryje się mocny silnik i akumulator, które gwarantują nieprzerwaną zabawę nawet przez kilka godzin bez konieczności ładowania. Pojazdy akumulatorowe dla dzieci mogą jechać maksymalnie z prędkością kilu kilometrów. Do wszystkich pojazdów wchodzi się przez górę, ponieważ są dość niskie. Jedynym wyjątkiem są auta terenowe, które mają otwierane drzwi od strony pasażera i kierowcy. Zakup takiej zabawki z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Jedni rodzice polecają samochody terenowe, inni sedany z małymi kołami, a jeszcze inni wychwalają motory elektryczne. Tak naprawdę każdy z nich jest dobry, ale mogą jeździć po różnych nawierzchniach. Z uwag na bardzie zaawansowane technologicznie wyposażenie, nieco droższe są samochody terenowe. Jednak jeżeli zależy nam na wydaniu jak najmniejszej kwoty, to najlepsze będą używane modele, które często sprzedają rodzice dzieci, które już wyrosły z pojazdów.

 

Scroll to Top