Balsam konopny i jego relaksujące działanie

Wśród kosmetyków bazujących na wyciągu z konopi, dużym zainteresowaniem cieszy się balsam do stosowania na skórę. Posiada w swoim składzie naturalne komponenty, co sprawia, że jest bezpieczny i skuteczny. Najlepiej działa na obolałe, stłuczone, naciągnięte mięśnie i bóle kostne. Łagodzi ból i podrażnienia, dzięki czemu gwarantuje szybki powrót do zdrowia i relaks.

Właściwości balsamu z konopi

balsam konopnyProdukty konopne podbijają rynek. Zwłaszcza naturalne kosmetyki z wyciągiem z leczniczej marihuany, pomagają szybko wrócić do zdrowia i przyspieszają rekonwalescencję. Balsam konopny ma w swoim składzie także wiele innych roślinnych wyciągów. Znajdziemy w nim ekstrakty ziołowe, np. z arniki górskiej oraz olejki, w tym eukaliptusowy. Dodatkowo gliceryna i panthenol przyspieszają regenerację skóry. Balsam działa kojąco i łagodząco. Pomaga zmniejszyć ból, obrzęki i łagodzi urazy. Polecany jest także dla alergików i osób z delikatną skórą skłonną do podrażnień. W balsamie stosuje się sprawdzone składniki oparte na naturalnych, roślinnych wyciągach i ekstraktach. To sprawia, że za niską cenę otrzymujemy wydajne opakowanie świetnego kosmetyku i leku w jednym. To, co odróżnia balsam konopny od innych kremów przeciwbólowych, przeciw obrzękowych, to podwójne działanie. Ma właściwości przeciwbólowe i łagodzące oraz odprężające. Pomaga podczas masażu i powrotu do sprawności fizycznej po  skręceniach, stłuczeniach, po intensywnym treningu.

Stosowanie balsamu konopnego jest bardzo dobrą decyzją w przypadku różnego rodzaju bólu i urazów. Można go używać na zakwasy po forsownym treningu. Sprawdza się do masażu i rehabilitacji. Możemy smarować nim mięśnie i kości, np. obolały kręgosłup podczas pracy przy komputerze i wielu godzin spędzonych za biurkiem.

Scroll to Top