Czym są verticale?

 

Początkujące osoby, które dopiero zaczynają zajmować się dekoracją wnętrz, na początek mogą nie wiedzieć czym są verticale. Jak się okazuje, są to żaluzje okienne, które są po prostu pionowe i również posiadają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza. Dodatkowo dzięki długim pionowym lamelom zapewnimy piękny i estetyczny wygląd w pomieszczeniu.

Jak działają żaluzje verticale?

verticale warszawaVerticale są świetnymi żaluzjami, ponieważ opierają się o prosty system mechaniczny. Polega ona głównie na obrocie lameli, dzięki czemu możemy ustalić taki kąt nachylenia, aby odpowiadał on za mniejszą lub większą przepustowość promieni słonecznych. Dodatkowo, kiedy odpowiednio zasłoniły takie żaluzje, to uchronimy się również przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów, którzy mogą zaglądać do naszego domu. Do pomieszczeń biurowych oraz hoteli i restauracji również świetnie sprawdzają się verticale Warszawa to miasto, gdzie montuje się je do sufitu albo można je zamontować w ścianie. Żaluzje pionowe natomiast najczęściej wykonuje się na wymiar, aby dostosować produkt do indywidualnych preferencji klienta. Możliwy jest wybór również odpowiedniej kolorystyki, a także mamy szeroki wybór materiałów na lamele. Jeśli będzie taka potrzeba, to również możemy dopasować idealny wzór, a nawet fakturę tkaniny. Największymi zaletami verticali jest to, że możemy wyregulować światłem za pomocą obrotu lameli i jest to idealna zasłona dla dużych powierzchni.

Montażem verticali możemy zająć się samodzielnie ale tylko w przypadku gdy mamy odpowiednią wiedzę. Natomiast kiedy jesteśmy początkujący i nie mamy pojęcia o montażu takich żaluzji, to najlepiej jest zdecydować się na profesjonalny serwis. Fachowcy przyjadą naszego domu i w ciągu kilku godzin zamontują wszystkie żaluzje.

 

Scroll to Top