Dobra agencja pracy tymczasowej w Inowrocławiu

Jestem studentką wydziału zarządzania w Inowrocławiu. Ze względu na studia musiałam się tam przeprowadzić z mojego rodzinnego miasteczka.  Moi rodzice bardzo mnie wspierają i kibicują mi abym osiągnęła wymarzone wykształcenie. Opłacają mi wynajmę mieszkania i dbają abym miała pieniądze na jedzenie. Doceniam jak dużo dla mnie robią i nie zamierzam prosić ich o dodatkowe fundusze na swoje przyjemności. Przecież jak każdy chce czasem wyjść do kina czy kupić sobie coś ładnego. Postanowiłam, że wykorzystam swój czas wolny i trochę popracuje.

Agencja pracy tymczasowej to start dla młodych

agencja pracy tymczasowej w InowrocławiuChciałam przeznaczyć na to jakieś dwa lub trzy popołudnia w tygodniu. Zajęcia w mojej uczelni z reguły odbywają się dość wcześnie, a nauka idzie mi dobrze, dlatego wolnego czasu mam sporo do zagospodarowania. Widzę w tym same plusy. Przybędzie mi pieniędzy  w przyszłości będę miała co wpisać w cv. Szukanie pracy tymczasowej na własną rękę okazało się trudne. Nie znałam miasta, a większość ogłoszeń dotyczyła zatrudnienia na pełny etat. W pewnym momencie, żeby się poddać i dać sobie z tym spokój. Przemęczę się jakiś czas a studia zlecą i pójdę do pracy pomyślałam i przestałam szukać. Okazało się, że pożądane ogłoszenie znalazło mnie samo.  Na uczelni natknęłam się na ulotkę o agencji pracy tymczasowej. To było to czego potrzebowałam. Teraz kiedy wam to opisuje jestem już po pierwszej rozmowie z nimi. Dowiedziałam się, że znalezienie dla mnie zajęcia w odpowiadających mi godzinach i dniach jest możliwe. Mogę wybrać ofertę gdzie mam prawo decyzji kiedy jestem dyspozycyjna. Umowę mogę zawierać z miesiąca na miesiąc, więc w trakcie sesji nie będzie problemem odpuścić sobie prace. Nie będę musiała się stresować, że przez to nie zaliczę testów. Agencja pracy tymczasowej w Inowrocławiu, w której byłam potraktowała mnie bardzo poważnie i  fachowo. Doradca, z którym rozmawiałam nie tylko odpowiedział na wszystkie moje pytania, ale także pomógł mi uatrakcyjnić moje cv. Oferty, z którymi przyszło mi się zapoznać są atrakcyjne. Mogę tam zarobić wystarczająco środków, żeby starczyło na moje potrzeby, ale również udało mi się co nieco odłożyć.  Za większą sumę mogę np. kupić wymarzony rower czy aparat fotograficzny. Bez wątpienia w ten sposób podreperuje mój miesięczny budżet.

Przemyślałam sobie zalety takiej współpracy i myśl, że jestem zdecydowana zacząć pracę od przyszłego miesiąca. Już nie mogę się doczekać kiedy powiem o tym rodzicom. Myślę, że będą ze mnie dumni. Wiem, ze to nie rozsądne, ale już planuje na co wydam pierwszą wypłatę.  Na pewno zadbam o siebie, żeby dobrze prezentować się w nowej pracy. Cieszę się, że mogę pogodzić studia z zarabianiem. To napawa mnie pozytywnym myśleniem o mojej przyszłości.

Scroll to Top