Dobra karma Animonda

Jeżeli mamy w domu kota, to z pewnością wiemy co lubi ona najbardziej. Najczęściej są to pieszczoty, jedzenie i spanie. To co podajemy kotu do jedzenia, musi być właściwie zbilansowane, aby kotek dostawał wszystkie niezbędne składniki.

Jakie są smaki karmy dla kotów?

karma dla kota animondaNajczęściej kot lubi to, co jadł od kiedy był mały, bo przyzwyczaja się do smaków. Na rynku znajdziemy suche i mokre karmy dla zwierząt. Obie są pełnowartościowe i wzbogacane witaminami, ale w odmiennych formach, które nie zawsze smakują wszystkim kotom. Karma dla kota Animonda jest wyprodukowana z wysokiej jakości mięsa, które pochodzi w upraw ekologicznych. Do produkcji nie wykorzystuje się soi, mleka, laktozy, czy konserwantów, przez co ma ona wyjątkowy smak i aromat. W sprzedaży znajdziemy karmę o smaku kurczaka. wołowiny, kaczki, czy zawierającą kilka gatunków ryb morskich. Suche karmy Animonda zawierają zmieszane z zmielone wszystkie składniki, które następnie się formowane w małe kuleczki, łatwe po pogryzienia przez kota. Natomiast mokra karma, posiada jedynie świeże kawałki mięsa i warzyw otoczone pysznym sosem, lub galaretką. Oba rodzaje karm dla zwierząt posiadają dodatki warzywne, które są źródłem witamin i minerałów niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Karmy nie zawierają glutenu i mają wysoką zawartość zdrowego białka. Dodatkowo posiadają zalecaną dawkę witaminy D, E i A, które są potrzebne kotom żeby mieć lśniące futerko, mocne zęby i kości. Poza karmą, kot musi mieć zapewniony stały dostęp do wody.

Karmy Animonda są pakowane w puszki o pojemności trzysta i dziewięćset gramów, paczki po pół kilograma i pięciokilogramowe, albo w wygodne saszetki, które starczają na jedno zastosowanie dla kota. Ich cena zależy od wielkości i rodzaju. Najtaniej kupimy ją w cenie niecałych pięciu złotych.

Scroll to Top