Ile kosztuje haibike?

 

Jeżeli marzy się nam rower, który oprócz napędu łańcuchowego, będzie miał napęd silnikowy, to jednoślad elektryczny jest rozwiązaniem dla nas. Ten pojazd to swego rodzaju hybryda w świecie rowerów. Jest klasycznym rowerem, ale w razie gdy potrzebujemy wsparcia dla naszych nóg, w każdej chwili możemy włączyć silnik. To idealne rozwiązanie na ciężkie podjazdy.

Rower elektryczny Haibike

haibike xduroKażdy, kto kiedykolwiek próbował jazdy na rowerze elektrycznym, zapewne nie zapomni tego rodzaju doznania. To ciekawe, że zainstalowanie silnika w rowerze, potrafi całkowicie zmienić jego oblicze. Rowery elektryczne osiągają prędkość do dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. Wydaje się to niewiele, jednak wyobraźmy sobie ciężki podjazd, pokonywany z taką prędkością – wtedy bylibyśmy szybsi od zawodowych kolarzy. Napęd możemy włączać w dowolnym momencie i nie gra roli w jakim terenie się znajdujemy. Haibike Xduro, to rower stworzony do warunków trudnych. Jest wyposażony w silnik Bosch, który uchodzi za najlepszego w branży rowerów elektrycznych. Jest on umieszczony centralnie, ten rodzaj zastosowanego rozwiązania pozwala na przenoszenie mocy z łańcucha na tylne koło. To ułatwia uzyskanie wyższego momentu obrotowego i wjeżdżanie pod najbardziej strome wzniesienia. Xduro to również bardzo wytrzymała bateria. Pozwala ona na nieprzerwaną jazdę przez prawie sto kilometrów. To bardzo dużo w zestawieniu z jednośladami pochodzącymi od konkurencji. W dodatku jeden cykl ładowania, to nieco ponad 3 godziny. Ładowarka do Xduro Haibike jest bardzo prosta w obsłudze, mamy tu do czynienia z takim samym rozwiązaniem jak w przypadku przenośnych dysków – wejście USB 2.0. Rower elektryczny to też świetne rozwiązanie dla nieco mniej doświadczonych rowerzystów, dzięki czemu będą oni mogli pokonywać najtrudniejsze trasy, bez obaw o swoją kondycję. Warto zaopatrzyć się w rower elektryczny gdyż daje maksimum satysfakcji z jazdy.

Haibike to jeden z najlepszych rowerów elektrycznych na rynku. Jest skierowany do klientów, którzy wiedzą, czego chcą i nie interesuje ich kompromis. Ten rower to wszystko, czego potrzebuje nawet najbardziej wymagający cyklista. Xduro kosztuje nieco ponad dziesięć tysięcy złotych dlatego możemy być pewni, ze otrzymujemy naprawdę solidny sprzęt.

 

Scroll to Top