Importowane oświetlenie led

 

Do oświetlenia głównego holu budynku potrzebna była zdecydowanie duża ilość żarówek. Zbyt duża, by można było zastosować zwykłe, energooszczędne świetlówki, które zużywały stanowczo zbyt dużą ilość energii, mimo tego iż miały być one z założenia oszczędne. Zamiast zwykłych żarówek, zdecydowaliśmy się więc na zastosowanie oświetlenia ledowego, które w wielu siedzibach naszej firmy już było z powodzeniem stosowane i wypróbowane.

Oświetlenie led do pomieszczenia o dużej powierzchni

polecany importer oświetlenia ledPierwszą, dość znaczącą różnicą od oryginalnego planu oświetlenia była całkowita rezygnacja z tradycyjnych lamp. Wzorem kilku innych siedzib, postanowiliśmy oświetlić nasz biurowiec w całości taśmami i diodami led, które w przeciwieństwie do zwykłych żarówek, były autentycznie energooszczędne, zużywając o połowę mniej energii niż nawet najbardziej wydajne konwencjonalne żarówki. Tego typu oświetlenie było również bardzo efektowne, gdyż w sprzedaży było wiele taśm i diod o neutralnej barwie światła, nie rażącej w oczy, a mimo to dobrze oświetlającej otoczenie po zamontowaniu ledwie kilku diod lub jednej krótkiej taśmy. Zamówienie całości zrealizował polecany importer oświetlenia led produkowanego przez uznanego producenta, którego wyroby były stosowane w całej naszej firmie. Mogliśmy co prawda zamówić elementy oświetlenia lokalnie, aczkolwiek woleliśmy trzymać się sprawdzonego producenta, który oferował wysokie rabaty dla stałych klientów, jak również znaczne obniżki cen podczas sprowadzania elementów w ilościach hurtowych. Zamówienie było zrealizowane bardzo szybko, zwłaszcza że importer prowadził jednocześnie autoryzowany punkt sprzedaży produktów od owego producenta.

Dzięki temu, większość zamówienia była dostępna do odbioru w punkcie sprzedaży, i mogła zostać bez większego trudu zainstalowana, głównie dzięki bardzo łatwej metodzie montażu większości taśm led, które wystarczyło przymocować do ściany za pomocą dołączonych klejących taśm dwustronnych.Nie wymagały one również ingerencji w strukturę budynku, przez co były wygodne w instalacji. Przede wszystkim jednak, były to produkty od sprawdzonego producenta, więc woleliśmy poczekać nieco dłużej na dostawę, niż ryzykować zakup niesprawdzonego i potencjalnie gorszej jakości oświetlenia.

 

Scroll to Top