Jak wyglądają kolekcje diamante wear?

 

Moda uliczna żyje swoim życiem, a firmy, które zajmują się właśnie takim stylem, należą do jednych z najpopularniejszych w Polsce. Dlatego nie może nas dziwić fakt, że większość młodych ludzi preferuje taki, a nie inny styl ubierania się. 

Polska marka odzieżowa Diamante

diamante wearNie ma się co oszukiwać, uliczna moda przyszła do nas zza Oceanu i osiedliła się na dobre. Dziś trudno wyobrazić sobie klasyczny miejski styl bez joggerów, nieco luźnych podkoszulków, czy bluz i koszulek z hasłami, które wbijają się w głowę, niczym slogany reklamowe. Firma Diamante Wear największą popularność zdobyła na produktach z hasłem „Ciężko jest lekko żyć”, które na stałe weszło do kanonu młodzieżowych powiedzeń. Diamante to odzież dla ludzi, którzy lubią wyrażać swoją indywidualność i charakter. Marka została założona w dwa tysiące dziewiątym roku i jest inspirowana hip – hopem oraz ulicznym stylem. Firma nawiązała współpracę z wieloma znanymi, polskimi raperami, którzy stali się twarzą marki. To podziałało na wyobraźnie młodych pasjonatów tego gatunku muzycznego i sprawiło, że firma zaczęła odnosić jeszcze większe sukcesy komercyjne. Diamante w swoim asortymencie ma każdy typ odzieży oraz wiele dodatków i gadżetów. Do najpopularniejszych tekstyliów firmy należą spodnie, bluzy, podkoszulki oraz kurtki. Wśród dodatków prym wiodą smycze, okulary, plecaki oraz bagi, czyli typ torby noszonej na pasie. Firma, na swojej stronie internetowej oferuje wiele rabatów i promocji. W porównaniu z konkurencją, ceny marki Diamante są spore niższe, co nie jest bez znaczenia dla młodych ludzi.

Ubrania tej marki są stylowe i wyróżniają się swoim ulicznym charakterem. Jest to typ sportowej mody przeznaczonej dla mężczyzn oraz kobiet. Nie musimy wydawać setek złotych na komplety znanych marek odzieżowych, kiedy pod ręką mamy polską Diamante Wear.

 

Scroll to Top