Jaki waporyzator zakupić?

Waporyzacja zyskuje na popularności, ale żeby cieszyć się nią w najlepszym wydaniu, niezbędne jest dobre urządzenie, czyli waporyzator. To z reguły dość skomplikowane urządzenie, jednak tylko od środka. Z zewnątrz przypomina nieco szerszą zapalniczkę i bez trudu zmieścimy go w dłoni, czy kieszeni. Profesjonalne, przenośne urządzenie do waporyzacji to koszt około sześciuset złotych. 

Najlepsze przenośne waporyzatory 

waporyzator przenośnyJednak żeby powiedzieć więcej o waporyzatorach, najpierw wyjaśnijmy niezorientowanym, na czym polega waporyzacja. Jest to metoda pozwalająca na odparowaniu składników aktywnych z ziół, bez konieczności ich palenia. Jak przebiega taki proces? Waporyzatory przenośne są wyposażone w specjalną komorę na susz roślinny, po jej zainstalowaniu, wystarczy nastawić temperaturę, do jakiej chcemy podgrzać zioła i odczekać kilka sekund. Po ich upływie, waporyzator sygnalizuje, że jest gotowy do użycia. Wskutek podgrzania ziół, powstaje para wodna, którą się inhalujemy. Co najważniejsze, nie spalamy suszu roślinnego, przez co nasze drogi oddechowe nie mają kontaktu z toksycznym dymem, a jedynie parą wodna, która nie podrażnia gardła i ma przyjemny, esencjonalny smak podgrzanego suszu. Waporyzator przenośny to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na wydajności. Nawet z minimalnej ilości suszu, waporyzatory potrafią uzyskać maksimum substancji aktywnych. Dzięki nowoczesnym waporyzatorem, nie zanieczyszczamy naszych dróg oddechowych, jak to ma miejsce w przypadku standardowego palenia. W przenośnych waporyzatorach mamy do czynienia jedynie z podgrzewaniem ziół, a nie ich spalaniem, przez co smak i aromat nie są zaburzone efektami spalania i smakiem popiołu. Dobrej jakości urządzenie do waporyzacji to koszt około sześciuset złotych. Jednak taki sprzęt wystarczy nam na lata. Zaletą waporyzatorów przenośnych jest ich dyskretny wygląd oraz bardzo solidne wykonanie.

Dzięki wprowadzeniu na rynek waporyzatorów, mamy szansę obserwować prawdziwą rewolucję. Amatorzy roślinnych suszy i ich koncentratów, nie muszą już z nich korzystać w sposób standardowy. Waporyzator to zatem również inwestycja we własne drogi oddechowe, gdyż wdychanie pary wodnej z suszu roślinnego, jest nieporównywalnie mniej szkodliwe od zwykłego palenia.

Scroll to Top