Jakie są zalety czyszczenia metodą Wuko?

 

Przede wszystkim największą zaletą czyszczenia kanalizacji metodą Wuko jest to, że technika ta jest bardzo skuteczna. Dodatkowo sprawdza się zarówno w przypadku kanalizacji sanitarnej oraz tej deszczowej. Jest bezinwazyjna i przyjazna dla środowiska, ponieważ nie używamy tutaj żadnych środków chemicznych. Może być bezpiecznie stosowana w piwnicach, a także pomieszczeniach magazynowych.

Charakterystyka czyszczenia metodą WUKO

wuko wrocław awarieSkąd jest w ogóle wzięła się nazwa Wuko? Metoda ta wzięła swoją nazwy aut specjalistycznych pojazdów, które są wyposażone w specjalną pompę mającą zadanie tłoczyć wodę pod wysokim ciśnieniem. Żeby jednak mogło do tego dojść, do urządzenia podłącza się najczęściej wąż ze specjalnie dopasowaną do średnicy rur głowicą. Jej wielkość ma bardzo duże znaczenie i za każdym razem stosuje się inną, ponieważ wszystko zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Kiedy już wąż zostanie wprowadzony w głąb przewodów, to wtedy pojazd zaczyna pompować wodę. Strumień, który wypływa z węża pod ciśnieniem rozdrabnia wszystko, co napotka na swojej drodze i w ten sposób wypłukuje wszystkie zanieczyszczenia, które nagromadziło się w rurach. Dlatego jest to bardzo skuteczna metoda czyszczenia rur i Kanalizacji. Wszelkiego rodzaju osady i włókniny oraz papiery czy inne odpady zostaną skutecznie usunięte za pomocą metody Wuko Wrocław awarie, które usuniemy za pomocą tej techniki dotyczą zarówno kanalizacji deszczowej, ale także sanitarnej. Jest to Jedna z najlepszych technik i alternatywny wybór do czyszczenia mechanicznego. Dzięki przeczyszczanie rur za pomocą techniki ciśnieniowej lub hydrodynamicznej mamy bardzo wysoką skuteczność i wszelkie zanieczyszczenia powstałe w rurach zostaną bezpowrotnie usunięte. Metoda Wuko świetnie sprawdza się w sieciach zewnętrznych, a także w kanalizacjach wewnętrznych.

Czyszczenie metodą Wuko jest skuteczne i pozwala zachować sprawną instalację sanitarną na wiele lat. W wielu przypadkach pomagają usunąć wszelkiego rodzaju odpady przemysłowe, a także artykuły higieniczne, które wrzucane są do toalety. W ten sposób powstają zatory, które należy jak najszybciej usunąć. Ostatnim i najważniejszym plusem metody wuko jest to, że nie powoduje ona żadnych nieprzyjemnych zapachów i wygarnia wszystkie zanieczyszczenia.

 

Scroll to Top