Kompleksowe sprzątanie biura

Moja praca jest niezwykle istotna. Pomagam zachować w porządku biura i domy prywatne. Pracuję już od kilku lat jako sprzątaczka i bardzo lubię moją pracę. W domu cały czas praktycznie zajmowałam się myciem, praniem, szorowałam wszystko. Moja rodzina zasugerowała mi, że skoro tak dobrze mi to wychodzi i sprzątanie sprawia mi przyjemność, to może powinnam zająć się tym zawodowo.

Nasze usługi sprzątające

Sprzątanie biura w OpoluDzięki sugestiom rodziny postanowiłam założyć swoją firmę sprzątającą. Na początku pracowałam tylko z moją koleżanką. Później trochę się rozwinęło i zatrudniłyśmy kilka osób. Teraz głównie wykonuję sprzątanie biura w Opolu, ponieważ tam jakoś czuję się najlepiej. Mam pracę w takich godzinach, że nikomu nie przeszkadzam i mogę się wszystkim dokładnie zająć. Posiadamy dobre środki chemiczne, które dostajemy na zamówienie. W sklepach takich nie znajdziemy. Wolimy brać produkty ze sprawdzonego źródła, ponieważ efekty czyszczenia takimi będą zdecydowanie lepsze. Uważałam, że w pracy trzeba się starać tak samo jak podczas pracy w domu. Wykonywaliśmy różne czynności. W biurze na przykład zaczynałam od zamiatania. trzeba było pozbyć się wszystkich pyłków. Następnie trzeba było zmyć wszystko na mokro. Oprócz podłogi, czyściłam też biurka i inne zakamarki w których lubi zbierać się brud. Trzeba było nauczyć się, jakich środków używać do czyszczenia określonych powierzchni. Było to bardzo ważne, ponieważ gdybyśmy użyli jakiegoś detergentu do biurka, mogłoby się odbarwić i zniszczyć. tak więc to nie jest taka prosta sprawa, trzeba się edukować w tej kwestii. W końcu ma się styczność w tej pracy z różnymi środkami chemicznymi. Nigdy nie należy zapominać o rękawiczkach. Cieszyłam się, że dostajemy coraz więcej podań o pracę, dużo zleceń od firm i osób prywatnych i dzięki temu nasze usługi sprzątające zaczęły się rozwijać.

Uważam, że nie mogłam podjąć lepszej decyzji, jeżeli chodziło o pracę. Bardzo mi odpowiadała i przede wszystkim to ja założyłam spółkę. Kiedyś myślałam, że nie uda mi się założyć nic własnego, a jednak. Uwielbiam sprzątać i wiem, że dzięki mnie wiele pomieszczeń jest zachowanych w świetnym stanie. Co jakiś czas jeżdżę też na targi środków chemicznych, by móc zorientować się w nowościach na rynku i kupić coś nowego.

Scroll to Top