Kupię rozety dekoracyjne sufitowe

Pomysł na wykończenie każdy z nas ma na pewno inne. Zazwyczaj mamy dużo ciekawych pomysł, jeśli w tej chwili nie planujemy żadnych zmian w domu. Ja zawsze kiedy przypadkiem byłam w sklepie z meblami, sklepie budowlanym – to zawsze widziałam wiele ciekawych mebli, rozwiązań do domu. Kiedy natomiast sama musiałam wybrać coś do domu – dekoracje, meble, kolor ścian, rodzaj podłogi – nie wiedziałam na co się zdecydować. Wydawało mi się, że nie ma nic ciekawego w sklepach. Chyba dużo osób odnoście podobne wrażenie.

Mój salon z rozetami dekoracyjnymi sufitowymi

rozety dekoracyjne sufitoweW każdym razie ostatnio właśnie postanowiłam wyremontować mój salon oraz sypialnie. Nie chodził nawet o jakieś diametralne zmianę, chciałam jedynie odświeżyć kolory ścian, zmienić trochę wytruj, kupić nowe zasłony, rolety, może obrusy oraz dywan, wazony. Spędziłam więc wiele czasu w sklepach, w siec – poszukując inspiracji. W końcu trafiłam na ciekawy pomysł – rozety dekoracyjne sufitowe. Chociaż do tej pory nie myślałam o roletach dekoracyjnych, to na jednej wizualizacji wyglądały one przepięknie. Rozety dekoracyjne sufitowe, moim zdaniem, dodają elegancji oraz nowoczesności w każdym wnętrzu. Na szczęście nie pomyliłam się, po zamontowaniu rozet w moim mieszkaniu, a raczej na moim suficie, salon od razu nabrał nowego wyrazu. Mój pokój dzienny stał się dzięki tak prostemu zabiegowi od razu bardziej elegancki, klasyczny. Jednak przy tym nie stracił w ogóle uroku, nadal był to bardzo przytulne i miłe w odbiorze pomieszczenie. Wszystkim również moim znajomym bardzo spodobały się moje nowe rozety. Wiem, że nawet jedna koleżanka zamówiła do swojego domu podobne. Wiem, więc, że wszystkim naprawdę bardzo spodobało się takie rozwiązanie. Ale co ważniejsze rozety dekoracyjne podobają się mnie oraz mojej rodzinie.

Czasami warto odejść od utartych rozwiązań, pomyśleć nieszablonowo o wystroju swojego mieszkania. Nie warto zawsze oglądać się na innych, powinniśmy wybierać takie rozwiązania jakie nam się podobają, przecież na to w końcu my będziemy mieszkać w tym domu, i to my będziemy przez najbliższy czas patrzeć na wybrany kolor ściany, na założone panele, czy na wybrane meble. Oczywiście rady i sugestię innych są ważne, jednak ostateczności powinniśmy postawić zawsze na swoim.

Scroll to Top