Materiały budowlane ze sklepu internetowego

Wyroby dla rekonstruktorów na zamówienie zawsze miały wzięcie, szczególnie tarcze i meble, które z czasem zużywały się i potrzebowały wymiany. Dlatego też miałem zwykle stałe grono klientów i nie musiałem się martwić o brak zainteresowania wyrobami. Gorszą sprawą był brak jakiegokolwiek większego tartaku w okolicy, a tym samym brak porządnych materiałów, dostępnych od ręki.

Hurtowe zamówienie materiałów budowlanych przez internet

tania internetowa hurtownia materiałów budowlanychNa początku zaopatrywałem się w lokalnym sklepie budowlanym, aczkolwiek szybko okazało się, że nie było tam zbyt wiele rodzajów drewna, którego potrzebowałem w całkiem pokaźnej ilości. Sklejka, najczęściej dostępna w tego typu sklepach, nie satysfakcjonowała mnie w ogóle, gdyż do roboty rekonstrukcyjnej nie nadawała się wcale, więc byłem zmuszony szukać odpowiednich materiałów nieco dalej. Nie mogąc znaleźć w okolicy nic sensownego, zrobiłem rozpoznanie wśród kolegów rzemieślników, a wielu z nich wspominało iż jest całkiem tania internetowa hurtownia materiałów budowlanych z której najczęściej zamawiają potrzebne drewno. Po zapoznaniu się z asortymentem hurtowni byłem pod wrażeniem, gdyż mieli oni najróżniejsze rodzaje drewna, zarówno cięte w gotowe deski, jak w belach, do własnoręcznego wykończenia, ale również elementy wykończeniowe do wykorzystania w najróżniejszym celu. Hurtownia miała również wiele różnych usług, a najbardziej interesującą mnie była możliwość docinania drewna pod wymiar, co było wielkim ułatwieniem w przypadku zamawiania desek na tarcze i meble. Cenowo hurtownia przebijała lokalne sklepy dość znacznie, nawet doliczając koszty transportu materiałów, szczególnie w przypadku zamawiania dużych ilości materiałów, tak jak w moim przypadku. Oprócz drewna, do zamówienia dołożyłem również duże ilości kutych gwoździ i ćwieków, które sprzedawano tam na kilogramy, oraz wszelką potrzebną drobnicę, podkładki i wszystkie inne nieduże elementy.

Transport zajął kilka dni, bo zamówienie również obejmowało cięcie desek do konkretnych wymiarów, aczkolwiek nie sprawił on najmniejszych problemów, całe zamówienie było dobrze zabezpieczone, a kierowcy bez mrugnięcia okiem rozładowali samochód samodzielnie. Hurtownia okazała się bardzo solidna i rzetelna, więc postanowiłem zaopatrywać się w całość potrzebnego materiału właśnie stamtąd.

Scroll to Top