NIedrogie noclegi w górskich kurortach

Mając do wyboru góry lub morze jako kierunek wakacyjny, zawsze stanowczo preferowałam tą pierwszą opcję. Uwielbiam górski klimat, wycieczki malowniczymi szlakami i wspinanie się na szczyty. Moim najbardziej ukochanym miejscem są Tatry. Wracam tutaj co jakiś czas, najchętniej późnym latem lub jesienią, kiedy nie ma już takich upałów. Również w tym roku wybieramy się z chłopakiem na podbój Tatr. Będzie to dla mnie powrót po latach.

Warto przyjechać do Zakopanego

noclegi ZakopaneKiedy byłam mała jeździłam z moimi rodzicami na wakacje nad morze. Góry były dla mnie pojęciem bardzo egzotycznym- nigdy ich nie widziałam na oczy i raczej zniechęcała mnie wizja ciągłego chodzenia w trakcie, kiedy mam odpoczywać na wakacjach. Dlatego też bardzo długo uważałam, że morze jest o wiele lepszym kierunkiem wakacyjnym. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy moi znajomi wyciągneli mnie po zdanej maturze w góry, a konkretnie do Zakopanego. Momentalnie zakochałam się w Tatrach i górskich wędrówkach. Teraz uważam, że nie ma nic bardziej przyjemnego, niż oglądanie pięknych, zmiennych widoków górskich. Po mojej pierwszej górskiej przygodzie jeździłam w Tatry w miarę regularnie. Aż w pewnym momencie tak mnie pochłonęły sprawy zawodowe, że na kilka lat odpuściłam sobie jakiekolwiek dłuższe wyjazdy. W tym roku postanowiłam to nadgonić. Wracam z chłopakiem w góry, a konkretnie do Zakopanego. Uwielbiam klimat tegpo miasta, mimo tego, że jest tu tak wielu turystów praktycznie przez cały rok. Jak chodzi o noclegi Zakopane jest bardzo atrakcyjne cenowo, szczególnie jesienią, tuż po sezonie. Za bardzo przystępną cenę można sobie wynająć całkiem przyjemny pokój z widokiem na góry, blisko centrum. Zakopiańskie pensjonaty, chyba bez wyjątku, są niezwykle urokliwe a ich właściciele bardzo gościnni. Dlatego z miłą chęcią przyjadę tutaj w tym roku. Zarezerwowaliśmy już z chłopakiem nocleg na dziesięć dni w bardzo atrakcyjnym miejscu i w dobrej cenie.

Polskie góry mają miliony zwolenników. Widać to chociażby po ilości turystów odwiedzających najbardziej popularne górskie kurorty. Od kilkunastu lat zakochana jestem w Tatrach i jak chodzi o wakacje, to najchętniej przyjeżdżam do Zakopanego. Mimo tego, że jest to wręcz oblegana przez turystów miejscowość, ma ona swój niepowtarzalny klimat a przy tym bardzo przystępne ceny.

Scroll to Top