Nowoczesne auto terenowe

Dzieci mogą się bawić niemalże wszystkim, zwłaszcza w pierwszych latach życia. Im są starsze, tym bardziej wymagające się stają i dochodzą jeszcze zainteresowanie malucha. Chłopcy przeważnie interesują się  samochodami, które towarzyszą im od najmłodszych lat. Kilkulatki bawią się co najwyżej zdalnie sterowanymi samochodzikami, ale starsze dzieci mogą obsługiwać już bardziej zaawansowane pojazdy.

Do czego służy samochód Rock Crawler King?

auto terenowe rock crawler kingZabawa samochodami na dywanie w pokoju na pewno jest bardzo ciekawa i zajmująca, jednak mocno ograniczona. Jeżeli nasze dziecko praktykuje ją już od dłuższego czasu, to w końcu może mu się znudzić i będzie ono szukało bardziej wymagających zabaw. Idealną zabawką dla ośmiolatka będzie auto terenowe Rock Crawler King, które robi wrażenie na niejednym dorosłym. Przede wszystkim posiada duże rozmiary, bo jest wykonany w skali jeden do dziesięciu i posiada wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Duże koła, doskonałe amortyzatory, a nawet atrapy kierowcy i pasażera sprawiają, że samochód wygląda bardzo realistycznie. Taki pojazd doskonale sobie poradzi z jazdą po kamieniach, piasku, dziurach czy nawet w wysokiej trawie. Jego konstrukcja jest wykonana z wytrzymałego aluminium oraz elementów plastikowych, które łącznie tworzą niemalże niezniszczalną budowę. W zestawie znajduje się pojazd do samodzielnego złożenia, oraz baterie do zasilania pojazdu z instrukcją obsługi. Z pewnością zabawa takim terenowym samochodem dostarczy dziecku znacznie więcej wrażeń niż małe modele bez zasilania. Z uwagi, że samochód posiada dwa silniki i napęd na cztery koła, może on pokonywać najtrudniejsze tereny bez utraty mocy. Na naładowanych akumulatorach, samochodem można się bawić nawet przez trzydzieści minut bez przerwy. Taki produkt będzie świetnym pomysłem na prezent dla dziecka, które uwielbia samochody.

Zabawa takim samochodem z pewnością pochłonie niejednego ośmiolatka, ale także jego tatę. Jest on stworzony do ekstremalnej zabawy w trawie, błocie, a nawet na kamieniach. W sprzedaży bez problemu znajdziemy także części zapasowe, które sprawią, że nawet w razie jakiegokolwiek uszkodzenia, będziemy mogli go samodzielnie naprawić i cieszyć się wieloma godzinami zabawy. Pojazdy Rock Crawler King najtaniej znajdziemy w sklepie internetowym.

Scroll to Top