Odzyskanie danych dzięki pomocy kolegi

Pracowałem dużo w domu, ponieważ miałem sporo obowiązków. Korzystałem wtedy ze swojego laptopa, bo tak było mi wygodniej. Szef mi ufał i jako jedyny w firmie miałem taką możliwość. Pracowałem pilnie przez cały czas, gdyż zależało mi na szybkim awansie na stanowisko kierownika.

Ważne dane odzyskane w krótkim czasie 

odzyskiwanie danych krakówPodczas próby zapisania ważnego kontraktu coś poszło nie tak. System przestał mi całkowicie działać. Nie chciałem go resetować, żeby nie utracić danych, ale to była jedyna opcja. Na dysku trzymałem wszystkie ważne dokumenty służbowe i się zmartwiłem, gdyż okazało się, że laptop nie chciał się włączyć. Był to już stary sprzęt, który miałem dawno temu wymienić, ale jakoś się nie złożyło. Kontrakt był mi potrzebny na jutro do pracy i musiałem go odzyskać. Nie wiedziałem co robić, ale na szczęście przypomniałem sobie o koledze, który już kiedyś robił odzyskiwanie danych Kraków był miastem, do którego przeprowadził się on kilka miesięcy i to mnie ratowało, ponieważ tylko on mógł mi pomóc. Mieszkał niedaleko, dlatego od razu zadzwoniłem. Miałem nadzieję, że mi pomoże. Kolega się zgodził i od razu do niego pojechałem. Zapytał gdzie trzymam wszystkie dane i obiecał, że pomoże mi je odzyskać. Nie miałem pojęcia ile to potrwa. Kiedy on starał się wszystko odzyskać, ja skoczyłem do sklepu po piwo. Kiedy wróciłem, to okazało się, że kolega odzyskał dla mnie wszystkie dane z laptopa. Byłem w szoku, ponieważ sądziłem, że zajmie to pół nocy, ale on uwinął się szybko.

Byłem bardzo szczęśliwy, że wszystko się udało załatwić. Dane od razu zapisałem na pamięci przenośnej a następnego dnia po pracy poszedłem do sklepu, żeby kupić nowy laptop. Nie zamierzałem kolejny raz martwić się o ważne dane. Stary laptop oddałem do utylizacji.

Scroll to Top