Pomysły na skuteczną migrację Azure

Migracja do azure może być trudna do rozwiązania dla właścicieli firm, ale jeśli zostanie wykonana prawidłowo, dobrze jest mieć całe miejsce pracy pod jednym dachem. Pracownicy mogą wtedy rozpocząć pracę z domu, a jeśli dom znajduje się w tym samym obszarze co nowe miejsce pracy, nie ma potrzeby dojeżdżania do pracy. 

Czy zawsze istnieje konieczność migracji Azure?

migracja azureMożemy także zarządzać wszystkimi ważnymi kontami zdalnie, co oznacza, że ​​nie musimy utrzymywać różnych haseł dla każdego z nich. Migracje są dostępne online, a koszt jest minimalny, ale nie każda firma ma pieniądze, aby przejść przez ten proces planowania, wdrażania i utrzymywania migracji jednocześnie. Dzisiejsze firmy zawsze szukają sposobów na ograniczenie i oszczędność pieniędzy tam, gdzie to możliwe. Dlatego są firmy, które przeprowadzą za Ciebie te migracje i sprawią, że wszystko przebiegnie sprawnie. Obejmowałoby to zaprojektowanie całej powierzchni biurowej z myślą o wydajności. powinniśmy także wziąć pod uwagę takie rzeczy, jak dodanie ściany w celu podziału pracy i obszarów domowych. Być może uda Ci się zaprojektować nowe meble, które zmniejszą część obciążeń finansowych związanych z meblami biurowymi, takimi jak biurka i krzesła. Inne pomysły na oszczędności mogą dotyczyć oświetlenia, tapicerki i draperii. Niektóre biura potrzebują mniej personelu niż inne, ale więcej usług i produktów. Może się okazać, że potrzebujemy tylko jednego recepcjonisty, ale twoi więksi, lepiej płatni klienci mogą potrzebować własnego serwera, abyś mógł mieć oba na tym samym biurku. Jeśli zatrudniamy teraz pracownika, aby zajął się wszystkimi Twoimi potrzebami IT, być może będziemy musiał pomyśleć o dodaniu dodatkowej przestrzeni do biura, takiej jak dodatkowa sala komputerowa, w której pracownik może pracować, gdy jesteś w domu. Niektóre firmy są nawet skłonne dodać te usługi i produkty do swojego portfolio, aby zaoferować usługodawcom i menedżerom IT obniżkę ceny. Dodając te opcje do swojego biura, nie tylko zwiększamy produktywność, ale także nasz personel będzie szczęśliwszy i bardziej produktywny. Pracownik nie będzie musiał nigdzie iść na spotkanie, może po prostu wejść do biura, gdy będzie gotowy do rozmowy; migracja azure jest znacznie trudniejsza, jeśli pracujemy w tym samym miejscu przez długi czas.

Meble biurowe są trudne do przenoszenia, zwłaszcza gdy budujemy z nimi relację. A kiedy obszar jest zagracony i trudny w nawigacji, przenosimy się do zupełnie nowego budynku, w którym wszystko jest znane. Kiedy więc będziemy gotowy do przeprowadzki, możemy rozważyć przeniesienie komputera na biurko zamiast przenoszenia go. 

Scroll to Top