Poszukuję pralni, która zajmuje się praniem obrusów

Jestem kierownikiem restauracji, jest to dość spory lokal, w który organizujemy bardzo dużo różnych imprez takich jak konferencje, wesela, komunie, urodziny. Ogólnie jesteśmy bardzo otwarci dla naszych gości i staramy się zawsze spełniać ich oczekiwania. Jak zapewne łatwo się jest domyślić zużywamy bardzo dużo obrusów, w dodatku często są one poplamione i nie są to plamy łatwe do wybawiania, więc poszukuję pralni, która specjalizuję się w praniu obrusów.

Bardzo brudne obrusy do prania

pranie obrusówWspominałam już, że poszukuje pralni, która specjalizuje się w praniu obrusów, wiem wydaje się dość banalna sprawa ale niestety tak nie jest. Obrusy, które są przez nas używane w restauracji często mają bardzo dużo różnych plam takich jak sok z czarnej porzeczki wylany przez dzieci na weselu, albo bardzo ciężkie plamy z czekolady na obrusie, który leżał pod fontanną czekoladową, po tych konkretnych opisach chyba trochę łatwiej jest sobie wyobrazić, że pranie obrusów dla naszej restauracji to nie takie łatwe zadanie, zależy mi również na tym aby obrusy były bardzo dobrze wyprasowane bo my niestety często nie mamy czasu na prasowanie a wiem, że są pralnie, które również tym się zajmują. Tak więc zaczęłam poszukiwania odwiedziłam kilka pralni w naszym mieście opisałam im moją sytuację i poprosiłam o przygotowania dla nas oferty na pranie obrusów, serwet i pokrowców na krzesła, to też jest dość ważne a nie chciałabym segregować prania i wysyłać go do różnych pralni. Już po kilku dniach zaczęły spływać poczta elektroniczną oferty okolicznych pralni, razem z moim szefem oraz zastępcą przeanalizowaliśmy je i wybraliśmy taką, która naszym zdaniem była najlepsza, zarówno technicznie jak i finansowo. Po dokonanym wyborze na mojej głowie zostało skontaktowanie się z pralnią oraz podpisanie umowy na czas próbny, co też po kilku dniach udało mi się zrobić. Podpisaliśmy umowę na trzy miesiące na pranie obrusów, serwet oraz pokrowców na krzesła.

Okazało się, że już pierwszy wybór pralni był bardzo udany i jesteśmy zadowoleni z ich usług, obrusy są wyprane, wszystkie plamy zniknęły i dodatkowo są dokładnie wyprasowane, pralnia bardzo nas zaskoczyła bardzo ciekawym rozwiązaniem a mianowicie wyprane i wyprasowane obrusy są segregowane rozmiarami i nawijane na specjalne wałki dzięki czemu się nie gniotą podczas transportu i gdy rozkładamy je na stołach. Podsumowując jesteśmy zadowoleni z usługi prania obrusów i zamierzy przedłużyć umowę.

Scroll to Top