Potrzebowałam fermentowanego czerwonego ryżu

Od dłuższego czasu miałam problemy z układem krążenia i podwyższonym cholesterolem. Niby wyniki badań nie były bardzo złe, ale byłam na granicy normy. Od kilku miesięcy nie czułam się najlepiej i wydawało mi się, że moje problemy z samopoczuciem zbiegły się z problemami zdrowotnymi. Doszłam do wniosku, że powinnam wesprzeć swoje zdrowie, jakimś dobrym suplementem diety.

Zalety stosowania czerwonego ryżu w diecie

fermentowany czerwony ryż suplement dietyDługo zastanawiałam się nad tym, co będzie dla mnie odpowiednie. W końcu zdecydowałam się stosować fermentowany czerwony ryż Suplement diety tego rodzaju jest w pełni rośliny, dlatego mogą z niego korzystać także wegetarianie. Jego zaletą jest wspomaganie pracy układu krążenia, działanie odmładzające oraz wspieranie profilaktyki antynowotworowej. Moja przyjaciółka, która stosowała taki preparat już od kilku lat podpowiedziała mi również, że czerwony, fermentowany ryż opóźnia także proces starzenia się, ponieważ zawiera dużą ilość błonnika i witaminy z grupy B. Bez problemu dostałam ten suplement diety w sklepie zielarskim. Był on dostępny w kapsułkach, które wystarczyło przyjmować raz dziennie. Muszę przyznać, że już po kilku tygodniach stosowania czerwonego ryżu poczułam się dużo lepiej. Ten preparat naprawdę działał, a w dodatku przyjmowanie jednej kapsułki, raz dziennie nie było wcale uciążliwe i zawsze o tym pamiętałam.

Korzystanie z kapsułek z fermentowanym, czerwonym ryżem nie spowodowało u mnie żadnych skutków ubocznych. Zapewne dlatego, że jest to w pełni naturalny, nie zawierający żadnych konserwantów ani sztucznych barwników suplement diety. W dodatku preparat jest bardzo tani, ponieważ miesięczna kuracja czerwonym ryżem kosztuje mnie zaledwie kilkadziesiąt złotych. Cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na taką formę wspomagania organizmu.

Scroll to Top