Profesjonalne sesje wizerunkowe

Jestem z wykształcenia fotografem, który od wielu laty specjalizuje się zwłaszcza w sesjach wizerunkowych, które wykonuję dla wielu renomowanych firm. Wizerunkowa sesja zdjęciowa pozwala bowiem budować pozytywny wizerunek biznesowy, wpływa również korzystnie na ogólny wizerunek firmy, która dzięki temu zdaje się klientom o wiele bardziej profesjonalna i godna zaufania. Jakimi cechami charakteryzuje się sesja wizerunkowa?

Plusy sesji wizerunkowej

sesje wizerunkoweNa samym wstępie muszę zaznaczyć, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dzięki czemu zapewniam zleceniodawcom najlepsze rozwiązania w kształtowaniu ich wizerunku. Przed przystąpieniem do sesji zapoznaję się więc z ofertą danej firmy i na hej podstawie opracowuję najlepszą strategię marketingową. Sesje wizerunkowe sprawiają, że korporacje nabierają tzw. ludzkiej twarzy – na zdjęciach uwieczniam bowiem ludzi, którzy tworzą dane firmy i na co dzień pracują nad tym by spełniały one najwyższe standardy jakości. Swym klientom oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe, które mogą odbywać się zarówno w profesjonalnym studiu, jak i w oddziale danej korporacji, a nawet i w plenerze. Wykonane przeze mnie zdjęcia są następnie umieszczane m.in. w sieci czy w materiałach reklamowych, które poprawiają i uatrakcyjniają komunikację pomiędzy firmą i docelową grupą odbiorców, do których korporacje adresują swe oferty. Warto przy tym podkreślić, ze na co dzień współpracuję również z wykwalifikowanymi specjalistami od budowania wizerunku (m.in. z wizażystami oraz stylistami), którzy pomagają mi podczas pracy na planie i odpowiednio stylizują moich klientów. 

Stworzone przeze mnie zdjęcia są następnie odpowiednio przerabiane za pomocą profesjonalnych programów do obróbki fotografii. Gotowy produkt trafia do firmy po zaledwie kilku dniach, zawsze staram się by czas oczekiwania był możliwie jak najkrótszy. Plan zdjęciowy trwa zazwyczaj zaledwie jeden dzień, podczas pracy sugeruję klientom jak powinni ustawiać się do zdjęć by wypaść na nich jak najbardziej korzystnie. Sesja wizerunkowa jest więc bardzo atrakcyjnym elementem, który wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku każdej firmy.   

Scroll to Top