Remont mieszkania kupionego drogą licytacji

Szukałam oferty sprzedaży mieszkania w niskiej cenie, ponieważ miałam dość ograniczony budżet. Mieszkania zawsze kupowałam tanio i później je wynajmowałam. Dzięki temu zarabiałam sporo i nie mogłam narzekać. Trafiłam na licytację komorniczą i kupiłam kolejne mieszkanie w niskiej cenie.

Mieszkanie wyremontowane przez doświadczonego szwagra

remonty bydgoszczMieszkanie, które nabyłam było w fatalnym stanie i całe nadawało się do remontu. Zleciłam wyrzucenie wszystkiego z mieszkania, ponieważ chciałam, żeby stało całkiem puste. Wiedziałam, że sporo na wszystkim zaoszczędzę, ponieważ mój doświadczony szwagier wykonywał tanie remonty Bydgoszcz głównie była przez niego obsługiwana, ale też często przyjmował zlecenia spoza miasta. Zadzwoniłam do niego z prośbą o pomoc a on od razu się zgodził. Mieszkanie zamierzałam wynająć bez mebli i poprosiłam szwagra, żeby wyrównał o pomalował wszystkie ściany na biało. W łazience i kuchni miał położyć płytki a w pokojach panele podłogowe. Zakupiłam nową wannę i zlew do łazienki oraz zlew i kuchenkę gazową do kuchni. Szwagier nie wziął ode mnie pieniędzy za remont, tylko musiałam kupić wszystkie niezbędne mu do pracy materiały. Szwagier, jako przedsiębiorca miał spore zniżki w hurtowni i zakup materiałów mógł sobie wrzucić w koszty. Dzięki temu remont tego mieszkania nie kosztował mnie tak dużo. Szwagier sam zajmował się remontem kupionego przeze mnie mieszkania, ponieważ jego pracownicy pracowali przy innym zleceniu, które w ostatnim czasie dostał.

Mieszkanie po remoncie od razu wyglądało o wiele lepiej i dzięki temu szybko udało mi się je wynająć. Lokatorzy, z którymi podpisałam umowę mieli własne meble i szukali dokładnie takiego mieszkania, jakie miałam w ofercie. Miałam kolejne dochody i byłam zadowolona.

Scroll to Top