Skrupulatne biuro rachunkowe

Działalność usługowa bardzo szybko się rozwija, ponieważ korzystają z niej klienci indywidualni, ale także sami przedsiębiorcy. Kiedy nagle jest nam potrzebny samochód, to nie ma sensu go kupować, bo można go wynająć na określony czas. Tak samo wyglądają usługi rachunkowe, które są kierowane do przedsiębiorców, chcących mieć zagwarantowaną profesjonalną księgowość. 

Ile kosztują usługi biur księgowych? 

skrupulatne biuro księgowe na ursynowieNiewielu właścicieli firm zna się na księgowości w stopniu pozwalającym na jej samodzielne prowadzenie. Wymaga to także poświęcenia sporej ilości czasu, gdyż trzeba dopełnić wielu obowiązków. Z tego względu wielu przedsiębiorców mających swoje firmy w stolicy, wybiera skrupulatne biuro księgowe na Ursynowie. Poziom usług jest porównywalny do pracy samodzielnej księgowej, z tą różnicą, że są one prowadzone kompleksowo, czyli poza samą księgowością, klienci otrzymują kadry, płace i doradztwo podatkowe. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla których zatrudnienie nowego pracownika wiąże się ze sporymi kosztami. Biura rachunkowe zatrudniają często po kilku księgowych, aby móc jednocześnie rozliczać nawet po kilkaset firm różnej wielkości. Statystyki pokazują, że jeden księgowy jest w stanie w ciągu miesiąca rozliczyć od kilkunastu do kilkudziesięciu firm, z zachowaniem najwyższej jakości usług. Z biur księgowych korzystają firmy usługowe, handlowe, produkcyjne, czy wszelkie spółki, dlatego też osoby zatrudnione w biurze, muszą posiadać duże doświadczenie. Skrupulatne biura przywiązują dużą wagę do szczegółów, gdyż na rynku w ich branży, panuje duża konkurencja. Klienci nie mają problemów z przechodzeniem z jednego do drugiego biura, więc każde biuro stara się jak najdłużej utrzymać klienta przy sobie wysoką jakością. 

Za usługi biur księgowych, klienci opłacają stały abonament, którego wysokość jest ustalana w momencie podpisywania umowy i zależy od kilku czynników. Wpływa na nią forma prawna działalności i jej wielkość, ilość generowanych w każdym miesiącu dokumentów księgowych, czy ewentualna ilość pracowników, jeżeli przedsiębiorca decyduje się na skorzystanie z usług kadrowych. Przeciętna cena za usługi rachunkowe, to koszt około czterystu – pięciuset złotych miesięcznie.

Scroll to Top