Sprzedanie na aukcji czarnej sukienki

W styczniu miałam studniówkę, na której świetnie się bawiłam. Sporo moja mama wydała na mnie wtedy pieniędzy, ponieważ musiałam zrobić sobie paznokcie, makijaż, iść do fryzjera i kosmetyczki. Miałam nowe szpilki i piękną sukienkę. Wyglądałam naprawdę bardzo elegancko.

Uzyskanie wysokiej ceny za czarną sukienkę 

długa czarna sukienkaOd studniówki minęło sporo czasu i wpadłam na pomysł, żeby sukienkę sprzedać na portalu aukcyjnym. Była ona w doskonałym stanie, bo przecież tylko raz miałam ją ubraną. Była to długa czarna sukienka, która prezentowała się idealnie na dziewczynie z wysokim wzrostem. Sporo ona kosztowała i wiedziałam, że na sprzedaży tej sukienki mogę całkiem nieźle zarobić. Zresztą i tak kupiłam ją tylko na studniówkę, więc niepotrzebnie wisiałaby w szafie. Wystawiłam ją na sprzedaż a licytację rozpoczęłam od przysłowiowej złotówki. Nie musiałam sprzedawać sukienki, gdyby osiągnięta cena mnie nie interesowała, więc się nie przejmowałam. Sukienka była piękna i wcale nie zdziwił mnie fakt, że wzbudziła ogromne zainteresowanie. Licytować ją zaczęło ponad trzydzieści osób i już wiedziałam, że ze sprzedaży tej czarnej sukienki dostanę sporo pieniędzy. Nie liczyłam, że odzyskam całość, ale było takie prawdopodobieństwo. Aukcja kończyła się w piątek. Wtedy kwota osiągnęła tak wysoki pułap, że zaczęłam przecierać oczy ze zdziwienia. Długą sukienkę sprzedałam w tej samej cenie, w której udało mi się ją zakupić. Nic dziwnego, ponieważ sukienka była naprawdę bardzo wyjątkowa.

Sukienkę wysłałam tego samego dnia, w którym otrzymałam od kupującej pieniądze. Wiedziałam, że z tej sukienki będzie zadowolona, bo nie dość, że była piękna, to na dodatek bardzo wygodna. Wiadomo, czarne sukienki zawsze były modne i nadawały się na różnego rodzaju okazje.

Scroll to Top