Szafa, która pomieści wszystko

 

Szafa to jeden z tych elementów, z którym mamy najwięcej problemów jeśli chodzi o wybór modelu. Przecież zarówno w sklepach jak i salonach meblowych możemy znaleźć mnóstwo różnych szaf, w różnych wymiarach, kolorach czy wyposażeniu. Jednak nie zawsze „gotowa” szafa spełnia nasze oczekiwania. I co wtedy? Kupić szafę taką jaka jest czy szukać dalej, ale ile to potrwa i czy w ogóle taką znajdziemy? Ale z drugiej strony po co wydawać pieniądze na mebel, który nie spełnia naszych oczekiwań i pewnie za jakiś czas go wyrzucimy.

Szafa na wymiar do sypialni

szafy na wymiar katowiceCzy wy też borykaliście się z problemem jakim jest wybór szafy do sypialni, która pomieści wszystkie wasze ubrania a do tego zostanie jeszcze miejsce na kolejne? Ja miałam ten problem. Bardzo długo szukałam odpowiedniej szafy, która spełni moje oczekiwania. Niestety w sklepach czy salonach meblowych nie znalazłam szafy, która by mi się podobała. Owszem, niektóre modele były bardzo fajne pod względem wyglądu, ale niekoniecznie pod względem wyposażenia a producent nie dawał możliwości zbyt wielkich poprawek. Szukałam nawet na różnych stronach internetowych, ale to nic nie dało. Na szczęście znalazła ogłoszenie jednej z firm, która oferowała szafy na wymiar Katowice. Zaciekawiło mnie to i weszłam na ich stronę. Poczytałam trochę o tym czym się zajmują oraz co oferują swoim klientom. Mieli bardzo szeroką ofertę, co sprawiło, że porzuciłam dalsze poszukiwania i skontaktowałam się z przedstawicielem firmy. Na stronie znalazłam nawet program, dzięki któremu można było zaprojektować swoją szafę a następnie wysłać go do realizacji. Postanowiłam pobawić się w projektanta i sama zaprojektować swoją wymarzoną szafę. Możliwości wyboru co do koloru czy też wyposażenia było tyle, że nie wiedziałam na co się zdecydować. W końcu jednak udało mi się zaprojektować szafę. Kiedy chciałam wysłać projekt, pojawił mi się komunikat z zapytaniem czy projektant po obejrzeniu projektu może wprowadzić zmiany, które zostaną wysłane mi na maila i mogę je zaakceptować lub odrzucić. Zgodziłam się.

Po wysłaniu mojego projektu dostałam od razu informację zwrotną, że projekt został wysłany i jest właśnie sprawdzany przez fachowców. Następnego dnia dostałam kolejnego maila, ale tym razem z poprawkami jakie wprowadziłby projektant. Jego sugestie bardzo mi się spodobały, dlatego zgodziłam się na te zmiany. Po kilku dniach szafa stała już w mojej sypialni a ja byłam pod ogromnym wrażeniem, że pomieściła tyle rzeczy a jeszcze było w niej sporo wolnego miejsca.

 

Scroll to Top