Szukam listew przypodłogowe mardom

 

Wykończenia, urządzenia mieszkania czy domu – jest zawsze dużym wyzwaniem. Wówczas wiele osób zwraca uwagę nawet na najmniejsze detalem na które zwykle w ogóle nie patrzymy. Takie jak, chociażby listwy przypodłogowe. Ja do tej pory nigdy nie patrzyłam na listwy oddzielnie. Patrzyłam tylko na całość podłogi. Podłoga oraz  ściany jako jedność. Nigdy nawet nie zwróciłam uwagi na listwy przypodłogowe.

Mój salon z listwami przypodłogowymi mardom

listwy mardomDo czasu aż sama wykańczałam swoje mieszkanie i musiałam wybrać odpowiednie listwy przypodłogowe do założonych już panel. Wybrałam piękne panele w kolorze dębu, szukałam wiec podobnych listew. Podobnych kolorystycznie oraz o podobnym układzie sęków drewnianych. Chciałam by podłoga i ściany stanowiły jedność. Na początku myślałam o białych listach, jednak te bardzo podobały mi się tylko jeśli ściany również były białe. Jednak białe ściany przewidziałam tylko w salonie, w innych pokojach zdecydowałam się na różne kolory oraz różne aranżacje. Przez to białe listwy wydawałby mi się sztucznym wykończeniem Dlatego zdecydowałam się na drewniane listwy. Po wielu przeprawach po sklepach z artykułami drewnianymi w końcu natrafiłam na  listwy mardom. I był to strzał w dziesiątkę. Listwy po założeniu prezentowały się przepięknie. Doskonale podkreślały piękne położone panele na podłodze. Teraz już po założeniu listew przypodłogowych pokoje wyglądają na wykończone. Bez listew miałam cały czas wrażenie, że jesteśmy w trakcie budowy. Teraz w końcu widać efekt końcowy. Każdy również z moich gości od razu zauważa zmienię w mieszkaniu. Ponadto, mimo że mam dwa duże psy listwy nadal prezentują się doskonale. Cieszę się, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, ponieważ bardzo mi zawsze zależy na właśnie takich elementach wykończeniowych w moim domu.

Listwy przypodłogowe, chociaż to drobny detal to są bardzo ważne. Spajają podłogę oraz ściany, ponadto przykrywają wszelkie nierówności oraz niedociągnięcia, jak chociażby krzywo pomalowana ściana. Listwy ponadto sprawiają wrażanie, iż pokój w końcu jest wykończony. Ja sama zdecydowałam się na piękne oraz wysokiej jakości listwy mardom, które doskonale podkreślają drewniane panele na podłodze oraz piękne kolory na ścianach. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

 

Scroll to Top