Upominki i podziękowania dla rodziców

Popularną praktyką na większości polskich wesel jest moment podziękować dla gości weselnych, szczególną uwagę poświęca się podziękowaniom dla rodziców. Jest to bardzo podniosła chwila, której niejednokrotnie towarzyszą łzy wzruszenia. Jak podziękować rodzicom na własnym weselu?

Prezenty dla rodziców na weselu

podziękowania ślubne upominkiWielu nowożeńców decyduje się wygłosić przejmującą przemowę oraz wręczyć wyjątkowy prezent swoim rodzicom na weselu. Podziękowania ślubne upominki i kwiaty to nieodłączny element takiego momentu na weselu. Państwo młodzi często decydują się na prezenty w formie zdjęć – fotoksiążka czy album, w którym umieszczone zostaną najważniejsze i najpiękniejsze wspólne wspomnienia to idealny sposób na podziękowanie rodzicom za trud włożony w wychowanie, za poświęcony czas i cierpliwość. Zdjęcia zawsze będą im przypominać o wszystkich cudownych, wspólnych chwilach spędzonych razem. Niektórzy zamiast zdjęć stawiają na film wideo. Nakręcony samodzielnie i wyświetlony na weselu na pewno doprowadzi rodziców do łez wzruszenia. W filmie możemy zawrzeć wszystkie nasze uczucia do rodziców, powiedzieć im co chcemy oraz podziękować za wszystko co dla nas zrobili. Film wideo może być świetnym pomysłem dla nieśmiałych ludzi, którzy niekoniecznie chcą przy wszystkich gościach weselnych uzewnętrzniać swoich emocji. Film nakręcony szybciej oszczędzi nam dodatkowego stresu związanego z przemową i podziękowaniami dla rodziców. Mamy państwa młodych często otrzymują także bukiet kwiatów. Jest to klasyczny upominek, dlatego warto podarować im ulubione rośliny. Dla tych rodziców, którzy są miłośnikami ogrodnictwa, ciekawy prezentem może być roślina doniczkowa bądź małe drzewko, które będą mogli zasadzić we własnym ogrodzie. Przetrwa ono przez wiele lat i będzie przypominać o tej pięknej chwili, jaką jest ślub. Jeśli mamy wystarczającą ilość czasu i chcemy, aby prezent dla rodziców był absolutnie wyjątkowy i oryginalny, możemy postawić też na ręcznie wykonane upominki.

Ślub i wesele to najważniejszy dzień w życiu wielu młodych ludzi. W ten wyjątkowy wieczór chcą, aby wszyscy najbliżsi radowali się wraz z nimi na weselu. Szczególnymi osobami w ich życiu są z pewnością rodzice, którym państwo młodzi chcą w jakiś sposób podziękować. Wyżej przedstawione pomysły na upominki weselne dla rodziców z pewnością pomogą w tym trudnym wyborze.

Scroll to Top