Urodzinowa niespodzianka z balonami

Poszukując oryginalnego upominku dla bliskiej osoby, warto zainteresować się specjalnymi boxami, które zawierają personalizowane balony. Taki pomysł sprawdzi się zarówno na urodziny, jak i na inną wyjątkową okazję, m.in. rocznicę, walentynki czy urodziny dziecka. Zazwyczaj otwierając pudełko, balon lub balony uniosą się w górę, aby zaskoczyć obdarowanego. Moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń – gwarantowane. Taki prezent jest bardzo często wykorzystywany również podczas sesji fotograficznych, które mogą zostać wykonane również we własnym mieszkaniu czy domu przy użyciu statywu.

Oryginalne pudełko z balonami 

pudło niespodzianka z balonamiBalony znajdujące się wewnątrz są wypełnione helem, często wewnątrz mają jeszcze dodatkowe akcesoria i zdobienia, m.in. kolorowe konfetti czy serduszka. Balony oczywiście są przytwierdzone do podłoża sznurkiem, aby nie odfrunęły w razie otwarcia ich na podwórku. Pudło niespodzianka z balonami to doskonały pomysł na zaskoczenie najbliższej nam osoby, która z pewnością nie będzie spodziewać się tak wyjątkowego prezentu. Sprzedawcy zazwyczaj proponują szeroki wybór kształtów i kolorów balonów, dlatego każdy jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Trzeba jednak pamiętać, aby nie zamawiać balonów ze zbyt dużym wyprzedzeniem, ponieważ hel z każdym dniem będzie uciekał z wnętrza, dlatego w dniu urodzin czy innej ważnej daty, balony mogą po prostu nie prezentować się już zbyt dobrze. Przez co cały efekt będzie mniej spektakularny. Jeśli chodzi o ceny takiej niespodzianki to wszystko zależy od rodzaju pudełka, liczby balonów oraz innych dodatkowych życzeń. Czasami można zamówić online taki box z dostawą do domu czy miejsca pracy bliskiej osoby – to korzystna opcja, gdy na przykład nie jesteśmy w stanie samodzielnie podarować balonów ze względu na odległość itp. 

Opcja z balonami z pewnością spodoba się każdemu – bez względu na wiek obdarowanego. Romantyczne, czerwone lub różowe serca, a może srebrna czy złota gwiazdka? Wybór kształtów i motywów balonów z helem jest ogromny, dlatego można idealnie dopasować prezent do charakteru i preferencji solenizanta. Warto oczywiście dołączyć do pudełka karteczkę lub specjalny bilecik z miłymi słowami czy piękną sentencją dotyczącą relacji łączących nas z określoną osobą. 

Scroll to Top