Współpraca z producentem drewnianych stołów

Byłem kierownikiem jednego z największych salonów meblowych w mieście i całkiem nieźle zarabiałem. Oczywiście szef miał wysokie wymagania w stosunku do mnie, ale ze wszystkim zawsze potrafiłem sobie świetnie poradzić. Byłem doceniany i kochałem swoją pracę. 

Sprzedaż drewnianych stołów w skandynawskim stylu 

stół drewniany skandynawskiW ostatnim okresie sprzedaż nieco zmalała i szef zlecił mi zajęcie się tym tematem. Miałem wprowadzić do sprzedaży nowy produkt, który ludzie będą chętnie kupowali i od razu zabrałem się do pracy. W pierwszej kolejności sprawdziłem co było najchętniej kupowane w ostatnim czasie i okazało się, że był to stół drewniany skandynawski, którego w ofercie salonu meblowego nie było. Już wiedziałem, że należało wprowadzić ten produkt i zacząłem rozglądać się za producentem, który był godny uwagi. Zależało mi na rzetelnej współpracy i stołach najwyższej jakości. Natrafiłem na przedsiębiorcę, który oferował najlepsze w województwie stoły w stylu skandynawskim i się z nim spotkałem u niego w firmie. Dzięki temu mogłem zobaczyć jak przebiegał proces produkcji tego typu mebli, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję. Szefowi przedstawiłem swoją propozycję wraz z wyszczególnionymi kosztami. Od razu wszystko zaakceptował a stoły w sprzedaży pojawiły się już po dwóch tygodniach. Klienci byli dość mocno zainteresowani nowym produktem, który sprzedawał się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Z tej współpracy każdy był bardzo zadowolony. 

Odnosiłem cały czas ogromne sukcesy zawodowe, ponieważ doskonale znałem rynek oraz potrzeby konsumentów, co dawało mi gwarancję, że szef będzie zawsze zadowolony. Nawet dostałem sporą podwyżkę, na którą notabene zasłużyłem swoją ciężką pracą i ogromnym zaangażowaniem.

Scroll to Top