Wstawienie do sklepu używanych regałów

Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, z jak ogromnymi kosztami wiązało się otwarcie własnego sklepu. Musiałem mieć właśnie środku na zakup towarów, wynająć lokal i co ważne go wyposażyć. Skorzystałem z oferty banku i wziąłem kredyt dla początkujących przedsiębiorców.

Sklep wyposażony w tanio kupione regały 

używane regały sklepoweUrządziłem prawie cały lokal. Miałem nawet chłodziarkę i ladę, ale brakowało mi regałów. Nie było mnie już stać na nowe regały, dlatego zdecydowałem się poszukać czegoś używanego. Na rynku przecież były dostępne używane regały sklepowe, które mogłem nabyć taniej. Właściwie, to regały sklepowe były ostatnią rzeczą jaką musiałem kupić do wyposażenia sklepu i wiedziałem, że już będę mógł ruszyć ze sprzedażą. Przeglądałem różne oferty w internecie, ale zdecydowałem się kupić regały od człowieka, który zamykał działalność. Na sprzedaż miał mnóstwo używanych regałów w doskonałym stanie, musiałem tylko załatwić transport we własnym zakresie. Dogadałem się co do ilości regałów i umówiłem na ich odbiór. Kolegę, który posiadał auto dostawcze poprosiłem o pomoc w przewiezieniu regałów. Dałem mu parę groszy za transport a i tak tanio mi to wszystko wyszło, ponieważ regały sklepowe udało mi się nabyć w bardzo niskiej cenie. Regały były metalowe i regulowane a takie nowe w sklepie, to kosztowały trzy razy więcej. Zrobiłem niezły interes na kupnie tych używanych regałów. Kiedy już regały miałem w sklepie na miejscu, to mogłem zająć się rozkładaniem towaru. 

Sklep spożywczy otworzyłem z początkiem marca i byłem pełny nadziei, że wszystko będzie szło dobrze. Miałem dobrej jakości towar, który najchętniej kupowali ludzie. Zanim na czysto będę osiągał zyski, to trochę minie, ale jestem na to przygotowany. Wiem, że mi się wszystko uda.

Scroll to Top