Zabiegi na dekolt kolagenowym preparatem Linerase

Z biegiem lat skóra ulega procesom degeneracyjnym związanym z częściowym i stopniowym zanikaniem kolagenu. Skóra przez to traci swoją elastyczność, jest wiotka i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. W tym celu stosuje się zabiegi medycyny estetycznej zapobiegające powstawaniu zmarszczek oraz opóźniające procesy starzenia skóry. Kolagen w postaci włókien w skórze stanowi podporę i konstrukcję. Z biegiem czasu niestety włókna ulegają zniszczeniu, szybko się nie regenerują, a przez to skóra traci na gęstości i pozbawiona jest sprężystości. Najbardziej widoczne zmiany występują w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Zabiegi z wykorzystaniem bioaktywnego kolagenu

kolagen linerase do dekoltuKosmetyczki polecają szereg zabiegów przywracających prawidłowe procesy regeneracyjne w skórze likwidujące zmarszczki i bruzdy. Stosuje się wiele preparatów, bezpośrednio wstrzykiwanych śródskórnie. Wśród nich jest kolagen Linerase do dekoltu, który wprowadzany w procesie mezoterapii jest jednym z najlepszych odmładzających i regeneracyjnych preparatów, zwłaszcza na tą część ciała. Linerase jest niezwykle skutecznym kosmetykiem, który wstrzyknięty bezpośrednio w skórę tworzy sprzyjające warunki do odbudowy skóry właściwej i znajdujących się w niej włókien kolagenowych. Jest intensywnie bioaktywny, dzięki czemu przyspieszone są procesy regeneracyjne, a dzięki temu zlikwidowana zwiotczała i ulegająca sile grawitacji skóra na twarzy, szyi i dekoldzie. Skóra na dekolcie, pod wpływem wielu czynników środowiskowych i atmosferycznych, z biegiem lat staje się cienka i wiotka. Pojawiają się na na niej pierwsze zmarszczki i przesuszenia, a dzięki zabiegowi z kolagenem Linerase można zapobiec procesom związanych ze starzeniem skóry i utratą napięcia i elastyczności. Zabiegi Linerase są bezpieczne dla skóry i organizmu, nie wywołują alergii i podrażnień. Mogą być stosowane profilaktycznie już od 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia i prawidłowego utrzymania poziomu kolagenu w skórze właściwej, ale przede wszystkim dedykowane są osobom w wieku dojrzałym, których skóra utraciła jędrność i gęstość.

Kolagen pomaga także w leczeniu blizn po zabiegach chirurgicznych, trądziku i innych dermatozach. Preparaty Linerase są szybko wchłaniane przez tkanki skóry i stymulują ją do odbudowy i rekonstrukcji poszczególnych komórek. Terapie Linerase są wysoce skuteczne w regeneracji i odbudowie ubytków skóry, w leczeniu blizn i rozstępów, a także redukcji wiotkości skóry. Pomagają w utrzymaniu młodego i zdrowego wyglądu, a w połączeniu z codzienną pielęgnacją pomagają opóźnić procesy starzenia.

Scroll to Top