Annie Sloan i farby do mebli

Czasami zazdrościmy innym wymiany mebli, a my nie mamy potrzebnych funduszy, aby zrobić to samo. Nic straconego, gdyż na rynku znajdziemy fenomenalne produkty od Annie Sloan, dzięki którym z łatwością zmienimy kolorystykę w naszym domu w prosty i szybki sposób, a do tego niewielkim nakładem finansowym. Warto spróbować.

Intrygujące farby od Sloan

farby annie sloanNiezależnie od tego jaki jest nasz plan na zmiany w mieszkaniu czasami warto pomyśleć o delikatnych oszczędnościach. W szczególności, gdy nasze meble ciągle są dobrej jakości, jednak ich kolorystyka nam nie odpowiada. Warto sięgnąć po farby Annie Sloan, które są w formule kredowej. Dzięki nim szybko, bez zbędnego szlifowania i bejcowania drewnianych powierzchni, będziemy mogli nadać nowe barwy naszym przedmiotom. Musimy też zwrócić uwagę na to, iż schną one niebywale szybko, przez co możemy odmalować je w ciągu jednego dnia. Rano rozpocznijmy pracę, nałóżmy dwie warstwy, aby nic nie prześwitywało oraz odczekajmy aż każda z nich wyschnie. Teraz pozostanie nam już tylko woskowanie, dzięki któremu farba będzie trzymać się fenomenalnie. woskujmy tylko czystą i niestrzępiącą się szmatką, a każdy nadmiar wytrzyjmy innym materiałem. W ten sposób uzyskamy najlepsze efekty. Po tym mebel będzie do ponownego używania, jednak należy pamiętać, iż wosk utwardza się około dwóch tygodni. W związku z tym uważajmy, aby nie zrobić w nawierzchni wgnieceń.

Nowe meble nie zawsze są dla nas dobrym pomysłem, ponieważ jest to całkiem spory koszt, gdy chcemy, aby były porządne. Dlatego marka Annie Sloan opracowała farby kredowe, z których pomocą szybko i za niewielkie pieniądze odmalujemy dowolne drewniane przestrzenie. Wystarczy odrobina czasu i chęci, abyśmy samodzielnie mogli zmienić nasze meble. To proste.

Scroll to Top