Bezpieczeństwo z live 360

 

Rodzina, bliscy, przyjaciele to zarówno radość i szczęście jak i poczucie odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo i zdrowie. Dzięki temu mamy świadomość, że możemy na siebie nawzajem liczyć w różnych okolicznościach. Taką siatkę więzi i emocji możemy dodatkowo zabezpieczyć.

Czym jest aplikacja ” życie na żywo 360 „?

live 360Jeśli mamy do siebie zaufanie , nie mamy tajemnic, a tylko chcemy wdrożyć dodatkowy środek bezpieczeństwa i troski o najbliższych, to ta aplikacja live 360 może być rewelacyjnym narzędziem. Pozwala ona powiem lokalizować do 5 osób jednocześnie na utworzonej prywatnej mapie i dzięki działaniu GPS. Będziesz np.: wiedziała gdzie jest aktualnie Twoje dziecko. Taka opcja pozwala też na szybkie ustalenie współrzędnych zagubionego czy skradzionego telefonu. Aplikacja jest darmowa, na Androida,sama osobiście wypróbowałam. Do pobrania w szybkim czasie ze sklepu Play. Jeśli chodzi o walory techniczne to miałam tylko niewielkie problemy z zawieszeniem się i ścinaniem aplikacji. Generalnie jednak działa poprawnie, spełnia swoją funkcjonalność i zadowolona jestem z jej możliwości poszukiwawczych. Wszystko jest dla ludzi, tylko pamiętajmy, że w granicach umiaru i zdroworozsądkowego podejścia do sprawy.  Nie dajmy aplikacji zarządzać naszym życiem, niech pełni rolę dodatkowego, skutecznego środka bezpieczeństwa dla naszej rodziny, nie zaś kontrolną rolę.  Zaletą jest też komunikator, dzięki któremu możemy również prowadzić konwersacje i przy okazji zaoszczędzić na rozmowach telefonicznych czy wykorzystanych minutach z pakietu.

W dobie tak galopującego rozwoju technologii nie sposób poniekąd się jej nie ponieść. No da się bowiem być totalnym outsiderem dla gadżetów i możliwości postępu techniki. Grunt to korzystać z umiarem.

 

Scroll to Top