Czy hotelowe wnętrza muszą być monotonne?

Nie da się ukryć, że istnieje pewnego rodzaju wyobrażenie o tym jak powinien, albo raczej jak najczęściej wygląda standardowy pokój hotelowy. Pracuję jako projektantka wnętrz i specjalizuję się w projektowaniu wnętrz hoteli, starając się walczyć z wręcz stereotypowym podejściem do wyglądu pomieszczeń hotelowych. Nieskromnie powiem, że jestem w tym naprawdę dobra.

Goście kochają nietypowe, ale funkcjonalne wnętrza hoteli

projektowanie wnętrz hoteliBy zostać projektantką wnętrz musiałam ciężko pracować i dużo się uczyć, ale studia były naprawdę świetnym okresem w moim życiu. Kiedy zaczynałam zdobywać doświadczenie w tym zawodzie nie spodziewałam się, że to właśnie projektowanie wnętrz hoteli stanie się moją pasją. W swoich projektach staram się być maksymalnie kreatywna, ale nigdy nie zapominam o tym, że wnętrza hotelowe muszą być po prostu funkcjonalne. Nawet najpiękniej urządzony pokój, wyposażony w ekskluzywne meble nie spodoba się żadnemu z gości hotelu jeżeli przebywanie w nim będzie niekomfortowe. Moje praktyczne podejście do tematu wnętrz hotelowych tyczy się nie tylko pokoi hotelowych, ale wszystkich wnętrz w hotelu, a przede wszystkim recepcji. Przyznam szczerze – projektowanie pomieszczeń recepcji zawsze sprawia mi największą frajdę. Jest tak głównie dlatego, że projektując te pomieszczenie mogę często ponieść się fantazji i w pewien sposób wyszaleć się kreatywnie.

Jestem zadowolona z tego jak potoczyło się moje życie zawodowe. Już jako mała dziewczynka z podstawówki bardzo chciałam zostać architektem, więc zajmuję się czymś, co związane jest z moją wymarzoną pracą z dzieciństwa. Projektowanie wnętrz  w hotelach sprawia mi bardzo dużo radości i jest moją prawdziwą pasją. Chyba właśnie dlatego nigdy nie brakuje mi pomysłów na nowe projekty.

Scroll to Top