DJ na studniówce

W związku z tym, że rozpoczęliśmy ostatni rok nauki w szkole średniej, musieliśmy pomyśleć o studniówce. Nasza wychowawczyni zaproponowała wraz ze swoją koleżanką zespół, który grał od lat w naszej szkole na tym ważnym wydarzeniu. Jednak większość znanych mi osób nie chciała się zgodzić.

Studniówka prowadzona przez DJ-a 

dj na studniówkę warszawaJednak abyśmy wygrali to starcie z nauczycielami, musieliśmy przygotować argumenty, które ich przekonają. Po pierwsze zaczęliśmy od tego, aby znaleźć DJ-a. Coraz częściej wybierany jest dj na studniówkę warszawa pod tym względem posiada ogromną ilość ofert w tym zakresie, co bardzo mi się podobało. Głównym powodem naszego małego buntu było to, że chcieliśmy odejść od tradycji i ostatni raz zmienić coś w naszej szkole. Uważaliśmy, że następne roczniki będą nam za to wdzięczne. Wiadomo, mieliśmy ograniczony budżet, ale to nas wcale nie zniechęciło. Cena była uzależniona między innymi od tego jak duże dany DJ miał doświadczenie oraz jak bardzo był on popularny. Dodatkowo warto zauważyć, że i tak cena DJ-a była niższa niż w przypadku kilkuosobowego zespołu. Woleliśmy DJ-a na studniówce, ponieważ był w stanie zagrać każdą, dosłownie każdą piosenkę, na czym zależało nam przede wszystkim. DJ nie jest tylko osobą, która puszcza muzykę z płyt, ale jego zadaniem jest tak rozkręcić każdego gościa, aby znalazł się na parkiecie. Dodatkowo warto wspomnieć, że warto  zwrócić uwagę na opinie dotyczące interesującego nas DJ-a. Powinniście też wiedzieć, jak radzi sobie z rozkręceniem imprezy, bo jak wiadomo różnie z tym bywa. Ciężko w sumie zorganizować studniówkę tak, aby każdy był zadowolony, gdyż posiadamy różne gusta muzyczne. W związku z tym ciężko na przykład zespołowi byłoby na życzenie zagrać piosenkę. Zazwyczaj mają oni przygotowany wcześniej repertuar i kurczowo się go trzymają. Natomiast w przypadku DJ-a zdecydowanie mniej przerw występuje oraz ich czas trwania jest krótszy niż w przypadku chociażby zespołu. Dodatkowo w ich trakcie nie zostawia uczestników zabawy bez muzyki. 

Na sam koniec dodam, że warto wcześniej mimo wszystko ustalić zakres repertuaru, jaki chcielibyśmy. Dodatkowo możemy być spokojni, że nasza ulubiona piosenka zostanie zaśpiewa nie w taki sposób, jakbyśmy tego oczekiwali. W przypadku DJ-a nie ma mowy o fałszowaniu czy też niezbyt udaną interpretację piosenek.

Scroll to Top