Długoterminowy wynajem laserów depilacyjnych i urządzeń kosmetycznych

Zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej coraz częściej goszczą w gabinetach kosmetycznych. Odpowiednio wykwalifikowane kosmetyczki, po licznych szkoleniach wykorzystują nowoczesne technologie, umożliwiające odpowiednią pielęgnację skóry, a także pozbycie się wszelkich niedoskonałości związanych z procesami starzenia i uwarunkowaniami genetycznymi organizmu. Najczęściej wykorzystywane są różnego rodzaju lasery, umożliwiające wszechstronne zastosowanie. Urządzenia są niezwykle zaawansowane i bardzo bezpieczne, a przy tym przynoszą rewelacyjne efekty w usuwaniu zmarszczek, likwidowanie cellulitu, a także nadmiernego owłosienia.

Wynajem laserów do depilacji

długoterminowy wynajem lasera do depilacjiSą jedną z najnowocześniejszych metod depilacji, której rezultaty utrzymują się przez bardzo długie lata. Wiele gabinetów kosmetycznych korzysta z usług firm zajmujących się dystrybucją oraz wynajmem urządzeń kosmetycznych. Możliwy jest długoterminowy wynajem lasera do depilacji lub jednorazowe wypożyczenie, celem przetestowania urządzenia. Bardzo często gabinety kosmetyczne w pierwszym w kolejności wypróbowują lasery i ich działanie, a dopiero później decydują się na długoterminowe wynajęcie. Ze względu na ogromne koszty zakupu to bardzo atrakcyjna oferta i sposób na wprowadzanie nowych zabiegów w program usług świadczonych przez gabinet. Duża konkurencja na rynku kosmetologicznym wymuszona na właścicielach ciągły rozwój i poszerzanie oferty o nowe zabiegi z użyciem wysoko wyspecjalizowanych technologii. Dzięki laserom do depilacji uzyskuje się długotrwałe efekty. W zabiegach wykorzystuje się lasery IPL i diodowe. Najlepsze efekty przynoszą lasery diodowe, które w jednym zabiegu usuwają do 30% nadmiernego owłosienia. Rezultaty utrzymują się przez długie lata, a przy serii kilku zabiegów można pozbyć się prawie całkowicie owłosienia. Są niezwykle bezpieczne i mogą być używane na każdą część ciała, w tym także na twarz. Ze względu na procesy związane ze wzrostem włosów zabieg musi być powtórzony kilkakrotnie, celem uzyskania zadowalającego rezultatu depilacji.

W terapiach laserowy wykorzystywana jest wiązka światła, która oddziałuje na barwnik znajdujący się we włosach, a także na naczynia krwionośne. Dzięki temu po podgrzaniu tkanek dochodzi do destrukcji mieszka włosowego i tym samym wypadnięcia włosa. Mieszki obumierają i dzięki temu włosy ponownie nie wyrastają. Oddziaływanie na naczynia krwionośne zapobiega odżywianiu macierzy włosa i także wpływa na jego wypadnięcie. Złożone procesy ograniczają swoje działanie tylko i wyłącznie do wierzchnich warstw skóry i nie przenikają do organów i pozostałych tkanek. Są niezwykle bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych.

Scroll to Top