Dobry wulkanizator z Opola

Z samochodami mam do czynienia praktycznie od dziecka. Już od najmłodszych lat kręciłem się po warsztacie samochodowym należącym do mojego taty, obserwując jego pracę. Do dziś jest on świetny w swoim fachu. Zajmuje się głównie lakierowaniem. Kiedy dorosłem, postanowiłem iść w jego ślady. Zająłem się jednak serwisowaniem opon.

Najlepszy serwisant opon z Opola

serwis opon opolePrzez całe swoje młodzieńcze życie dążyłem do tego, by mieć jak największą styczność z samochodami i z pracą przy nich. Kiedy przyszedł czas wyboru szkoły średniej, rzecz jasna poszedłem do technikum samochodowego. Po szkole pomagałem jednak tacie w bieżących pracach w warsztacie. Kochałem obcowanie z autami, dawało mi to dużo przyjemności. Miałem jednak duże plany wobec siebie i wobec naszego rodzinnego interesu. Owszem, chciałem zajmować się autami, ale z nieco innej perspektywy. Dlatego też, po skończeniu technikum samochodowego, założyłem własny serwis opon Opole to bardzo duże miasto, więc nie miałem powodu, by martwić się o ilość klientów. Poza tym, nazwisko mojego ojca było już swego rodzaju marką. Dzięki niemu miałem darmową reklamę, za co jestem mu bardzo wdzięczny, i za co niezmiernie go szanuję. Podnajął mi także duże pomieszczenie, w którym mogłem pracować. Prowadziliśmy prawdziwie rodzinny interes, co również mnie cieszyło, ponieważ mam ze swoim tatą bardzo dobre stosunki. Rozumiemy się jak nikt.

Teraz kiedy mój interes kwitnie, jestem przeszczęśliwy. Spełniam się w swoim zawodzie, a satysfakcja i uśmiech na twarzach moich klientów dają mi potężną dawkę motywacji. Poza tym pracuję bardzo blisko swojego domu i ciągle mijam się ze swoim tatą, co również nastraja mnie bardzo pozytywnie. Jestem bardzo zadowolony z tego, jaką ścieżkę kariery wybrałem. To była świetna decyzja!

Scroll to Top