Eleganckie rolety rzymskie

Długo zastanawiałam się nad tym, w jaki sposób ozdobić swoje okna. Okazało się, że idealnym rozwiązaniem jest coś, co doskonale sprawdza się od wieków. Rolety rzymskie po raz pierwszy zastosowano w starożytnym Rzymie. Uważa się, że tkanina wisząca na oknach dawnych mieszkańców Wiecznego Miasta chroni dom przed światłem słonecznym i kurzem. Dziś rolety rzymskie są nie tylko praktyczne, ale także dekoracyjne.

Modne i praktyczne rolety rzymskie

rolety rzymskie - ElblągRolety rzymskie to praktyczna zasłona okienna, którą można zastosować w niemal każdym pomieszczeniu. Ich wszechstronność wynika z połączenia praktyczności rolet i dekoracyjności zasłon, a szeroka gama dostępnych stylów i wzorów daje wiele możliwości dekoracji wiosennego wnętrza. Swobodne sterowanie oświetleniem wnętrza – dzięki łatwemu w obsłudze mechanizmowi koralikowemu można w łatwy sposób podnosić i opuszczać rolety, a odpowiedni dobór tkaniny pozwoli idealnie osłonić pomieszczenie lub nieznacznie zmniejszyć wpadające do niego światło. Zależało mi na tym, żeby znaleźć coś doskonałego. Na szczęście, jeżeli poszukiwane są rolety rzymskie – Elbląg oferuje rozwiązania, które zadowolą nawet największego perfekcjonistę, takiego jak ja. To rozwiązanie nie tylko eleganckie, ale również praktyczne. Dlaczego? Możliwość szybkiej zmiany tkaniny – koszt rolet rzymskich jest stosunkowo niewielki. Dlatego możesz wymienić takie dekoracje podczas zmiany układu wnętrza. Atrakcyjna dekoracja wnętrz – Dekoracyjność rolet rzymskich polega na efektownym warstwowaniu warstw tkaniny i wysokiej jakości tkanin w neutralnych, subtelnych kolorach lub wyrazistych wzorach. Rolety rzymskie różnią się nie tylko kolorem i wzorem. Decydując się na zakup rolet rzymskich to doskonałe rozwiązanie dla każdego, dlatego jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na to rozwiązanie. To opcja genialna w swojej prostocie.

Kupując rolety rzymskie można zwracać uwagę na wiele rzeczy. Ja patrzyłam głównie na kolor, jednak należy również zwrócić uwagę na grubość tkaniny, przepuszczalność światła, wykończenie rolety (proste lub wartościowe), mechanizm rozkładania oraz sposób montażu (na ścianie, suficie lub bezinwazyjnie za pomocą uchwytów do montażu rolety na ramie okiennej). W zależności od funkcji rolety parametry te będą się różnić. Ja trafiłam na produkt idealny.

Scroll to Top