Jak stosować susz CBD?

Jeżeli zapytalibyśmy konsumentów legalnej marihuany CBD, w jaki sposób ją przyjmują, to ośmiu z nich, bez wahania, odpowiedziałoby, że w joincie, fifce lub fajce wodnej. Jakby jednak nie patrzeć, te trzy sposoby są nierozerwalnie związane z paleniem, które jest najbardziej szkodliwym dla zdrowia nawykiem.

Ile kosztuje gram legalnego suszu konopnego?

bezpieczny susz do waporyzacjiNiestety nie wszyscy rozumieją, że nie ma różnicy między paleniem wyrobów tytoniowych, a paleniem marihuany, ponieważ, w obydwu przypadkach inhalujemy się dymem. Ma to fundamentalne znaczenie, albowiem to właśnie on jest nośnikiem toksycznych substancji smolistych oraz śmiertelnie niebezpiecznych związków kancerogennych. Dodać również trzeba, że temperatura dymu jest bardzo wysoka, w związku z czym może on powodować nie tylko podrażnienia dróg oddechowych, ale też ich mikro uszkodzenia. Palenie wiąże się także z charakterystycznym osadem na zębach, co jest jedną z najbardziej nieprzyjemnych konsekwencji palenia. Dlatego też osobo, którym zależy na zdrowiu zaleca się stosowanie waporyzatorów, czyli urządzeń, których zadaniem jest odparowanie substancji czynnych z marihuany CBD. Jest to proces o wiele bardziej wydajny od palenia, albowiem w jego toku dochodzi do strat rzędu pięciu procent, podczas, gdy podczas palenia traci się od czterdiestu do pięćdziesięciu procent ogółu substancji czynnych. Jest tak, ponieważ temperatura spalania jest dla suszu zbyt wysoka i zanim zaczną się zeń uwalniać składniki aktywne, ulega on spopieleniu. Bezpieczny susz do waporyzacji należy zakupić w legalnie działającym sklepie konopnym, ponieważ tylko zakup w takim miejscu jest nam w stanie zagwarantować, że nabyty produkt jest oryginalny i posiada niezbędne certyfikaty oraz atesty. Natomiast kupowanie suszu z niezweryfikowanych źródeł lub w zagranicznych sklepach online, to kupowanie kota w worku i, w najlepszym razie, utrata pieniędzy.

Warto zorientować się w cenach najbardziej popularnych odmian legalnej marihuany CBD, albowiem nieuczciwi sprzedawcy proponują ją po tak niskich kosztach, że nawet laikowi może się to wydać podejrzane. Toteż lepiej nie ryzykować i nie dać się skusić takim ofertom i dokonać transakcji w miejscu pewnym i sprawdzonym, gdzie satysfakcja klienta to najwyższy priorytet.

Scroll to Top