Kiedy można usunąć pieprzyki?

W profesjonalnym studio istnieje możliwość usunięcia niechcianych pieprzyków czy znamion. Można usunąć je ze względów zdrowotnych, z zalecenia lekarza, czy też ze względów estetycznych. Zabieg przebiega sprawnie i nie powinno wystąpić krwawienie, ze względu na specyfikę metody, która jest używana. Mówi się, że posiadanie pieprzyków jest dziedziczne.

Kiedy warto usunąć pieprzyk?

skuteczne usuwanie pieprzyków - łódźCzasami ze względów estetycznych osoby decydują się na usunięcie niechcianych pieprzyków, ponieważ np. przeszkadzają im lub są nieestetyczne. Pieprzyki umiejscowione w miejscu, w którym narażone są na ocieranie lub uszkodzenie, warto usunąć, ponieważ usunięcie jest bezpieczne i znacznie ułatwi życie. Polecane jest skuteczne usuwanie pieprzyków – Łódź jest miastem, w którym działa profesjonalny salon z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. W gabinecie można usunąć również pieprzyki z zalecenia lekarza. Zabieg polega na użyciu kardiochirurgii i jest niemal bezbolesny, w zależności od wielkości usuwanego pieprzyka. Prąd o wysokiej częstotliwości przepływa przez narzędzie, a podczas zetknięcia się go z powierzchnią skóry dochodzi do koagulacji białka tkanki, co wiąże się z tym, że od razu naczynia krwionośne zostają zamknięte. Metoda ta jest bardzo skuteczna i nie powoduje krwawienia z miejsca, z którego usunięto niechciany pieprzyk. Aby klient czuł większy komfort, miejsce, w którym będzie usuwany pieprzyk smarowany jest preparatem znieczulającym zawierającym lidokainę. W przypadku głębiej osadzonych pieprzyków, lub bardziej rozległych znamion, stosuje się znieczulenie miejscowe. Osoba, która wykonuje zabieg posiada ogromna wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, zatem bez obaw można oddać się w jej ręce. Odpowie ona na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Udzieli również porad odnośnie pielęgnacji miejsca, z którego usunięto pieprzyk.

Jeśli posiada się pieprzyk w miejscu, w którym przeszkadza jego obecność, lub po prostu nie czuje się z nim komfortowo, to warto zdecydować się na zabieg usunięcia go. Zwiększy on pewność siebie i poprawi samopoczucie osobie, która się zdecydowała na usunięcie niechcianego pieprzyka. Doświadczeni specjaliści dobiorą odpowiednie środki znieczulające, aby klient czuł się komfortowo i nie odczuwał zabiegu.

Scroll to Top