Litery świecące 3D

Przedsiębiorstwa prowadzone stacjonarnie w lokalach użytkowych, znajdujących się w nieruchomościach wolnostojących lub w zabudowie wielolokalowej, mogą zostać zaopatrzone w specjalne litery 3D, które będą pełniły funkcje reklamowe. Dzięki ich zastosowaniu istnieje możliwość poszerzenia grona stałych klientów.

Nowoczesne litery świetlne wysokiej jakości

litery świetlne bytomWiele firm, takich jak sklepy, czy też miejsca usługowe, zaopatrzonych jest w specjalne kasetony oraz litery reklamowe z funkcją podświetlenia, dzięki zastosowaniu źródła światła wewnątrz tego systemu. Litery reklamowe produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta w takich wymiarach, jakie są wymagane. Pełnią one funkcje dokładnie takie same jak kaseton lub plafon reklamowy, lecz litery produkowane są osobno, oraz nie posiadają zastosowanego tła. Zdecydowanie warto zaopatrzyć każdą siedzibę firmy w litery świetlne Bytom, to miejscowość w której litery zostają projektowane, a następnie produkowane z wykorzystaniem wyłącznie wysokojakościowych materiałów tworzywa sztucznego oraz metalu. Następnie, gotowe litery możemy zastosować na ścianie elewacyjnej budynku w którym znajduje się firma, lub też nad drzwiami wejściowymi w taki sposób, aby potencjalni klienci łatwiej odnaleźli przedsiębiorstwo. Konieczne jest także doprowadzenie kabla zasilającego, który umożliwi podłączenie liter do prądu w celu ich skutecznego podświetlenia.

Litery te są doskonale widoczne także po zmroku oraz w godzinach nocnych, dzięki fabrycznie zastosowanym systemom podświetlenia wewnętrznego. Kolorystyka światła zależy od zastosowanego filtra i koloru litery. Montaż liter jest niezwykle prosty, niemniej jednak wymaga zastosowania śrub mocujących, które odpowiedzialne będą za utrzymanie masy litery.

Scroll to Top