Koperty z nadrukiem

 

Pracuję w bardzo prestiżowej kancelarii prawnej na stanowisku asystentki. Moje stanowisko jest kluczowe dla funkcjonowania naszej kancelarii, obawiam się, ze beze mnie wszyscy nasi prawnicy potraciliby swoje głowy, kalendarze i firma po prostu by padła. Z tego powodu jestem doceniana i rzeczywiście czuję, jak ważna jestem dla naszej firmy. Bardzo lubię moją pracę i nie zamieniłbym  jej w życiu na nic innego.

Wysokiej jakości koperty firmowe

koperty firmowe z nadrukiemMam bardzo wiele bardzo różnorodnych zadań. Często zdarzają się całkiem nowe sprawy do załatwienia, dlatego nigdy właściwie się nie nudzę. Ostatnio doszłam do wniosku, że tak poważnej i prestiżowej kancelarii przydałaby się równie prestiżowa papeteria. Zaczęłam więc szukać firmy, która wyprodukowałaby dla nas jak najwyższej jakości koperty firmowe z nadrukiem. Prowadzimy bardzo obszerną papierową korespondencję, wiadomo, że wszelkie oficjalne pisma muszą być wysyłane formalną drogą, z tego względu potrzebowalibyśmy naprawdę dużej ilości kopert firmowych. Bardzo zależy mi na tym, aby były to produkty rzeczywiście wysokiej jakości, z idealnie wydrukowanym logo kancelarii. Mamy wśród naszych klientów wiele bardzo prestiżowych firm i nie możemy sobie pozwolić na słabą prezentację, jaką byłyby kiepskiej jakości koperty, z krzywo wydrukowanym logo na przykład. Dlatego zrobiłam szybki rekonesans i udało mi się znaleźć bardzo polecaną firmę, która przygotuje nam naprawdę wspaniałe koperty, wydrukowane na bardzo wysokiej jakości papierze. Nadruk na kopertach będzie perfekcyjny. Ponieważ zamawiamy od razu dużą partię kopert i jeśli się sprawdzą, będziemy kontynuować zamówienia, dostaliśmy na to nasze pierwsze zamówienie całkiem spory rabat, dzięki czemu koperty kupimy za całkiem rozsądną cenę. mam nadzieję, że rzeczywiście będą tak wspaniałe, jak firma obiecuje i że nie przyniosą wstydu naszej firmie.

Wysokiej jakości papeteria może być doskonałą wizytówką szanującej się firmy. Takie koperty z całą pewnością będą podkreślać prestiż firmy, którą reprezentują i na pewno sprawią, ze jej wizerunek będzie się kształtował bardzo pozytywnie. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na to, aby były one rzeczywiście jak najwyższej jakości, wydrukowane na wspaniałym papierze. Dzięki nim wizerunek firmy bardzo zyskuje.

 

Scroll to Top