Metalowe szafki narzędziowe

 

Każdy kto pracuje w warsztacie, doskonale o tym wie jak ważny jest porządek w narzędziach. Doskonale także wie o tym jak trudno zachować taki porządek. W warsztacie w którym panuje porządek, gdzie wszystko jest na swoim miejscu, dużo łatwiej się pracuje. Nie tracimy czasu na szukanie potrzebnych nam w danym momencie narzędzi.

Szafki narzędziowe do warsztatu

szafka narzędziowa na kółkachJednym z najłatwiejszych sposobów na zachowanie porządku w narzędziach jest poukładanie ich wszystkich w szafach. Szafka narzędziowa na kółkach powinna załatwić całą sprawę. Szafka wykonana jest ze stali, która charakteryzuje się bardzo długą żywotnością. Jest tak dlatego, że do produkcji takich szafek wykorzystana jest stal bardzo dobrej jakości. Cała szafka pokryta jest kilkoma warstwami lakieru. Lakier nakładany jest metodą proszkową, a następnie utwardzany w piecu lakierniczym. Dzięki temu szafka wygląda bardzo dobrze. Szafki wyposażone są w szuflady. Szuflady są o różnej pojemności, pozwala to na uporządkowanie narzędzi względem ich rozmiaru, co ułatwia zachowanie porządku. Cała szafka zamykana jest na klucz, zwiększa to bezpieczeństwo naszych narzędzi. Szafka wyposażona jest w kółka, które umożliwiają nam łatwe przesuwanie całej szafki po warsztacie. W ten sposób możemy mieć wszystkie narzędzia pod ręką, bez ich niepotrzebnego wyciągania z szafki. Dzięki temu możemy efektywnie pracować, a jednocześnie zachowujemy cały czas porządek w narzędziach. Nie musimy ciągle sprzątać.

Szafki dostępne są w różnych rozmiarach. Stąd też taka rozbieżność cenowa. Dobrej klasy szafkę na narzędzia możemy kupić za pięćset złotych, a możemy także za dwa tysiące. Wszystko zależy od tego jak dużą szafkę chcemy kupić. Pojemność szafki podana jest zawsze w litrach. Kupić ją możemy przez internet.

 

Scroll to Top