Najlepsza restauracja na wesele w Krakowie

 

Bez wątpienia dzień ślubu jest niezwykle ważnym wydarzeniem w naszym życiu. Ja nie powiedziałabym, że jest to najważniejszy dzień życiu, ale bez wątpienia jest to wyjątkowy i ważny dzień. Do którego na pewno należy się dobrze przygotować. NA pewno musimy wybrać odpowiednia restaurację, zespół albo dj, oczywiście odpowiednie stroje, kwiaty, alkohol, ciasto, tort weselny, zaproszenia na ślub i wiele, wiele innych ważnych i mniej ważnych rzeczy. Ale myślę, że cały ten trud się opłaca.

Szukam najlepszej restauracji na wesele w Krakowie

restauracja wesele krakówOczywiście moim zdaniem, kiedy organizujemy wesele musimy znaleźć najlepszą restauracja wesele Kraków. Ja jeszcze doskonale pamiętam kiedy wraz z mężem, a w tedy jeszcze z narzeczonym Szukaliśmy najlepszej restauracji na wesele w Krakowie. Zależało nam, aby po pierwsze restauracja była na tyle duża, aby pomieściła wszystkich gości, aby serwowała naprawdę dobre jedzenie, aby prezentowała się ładnie, aby w okolicy znajdował się parking, aby zaproszeni goście mogli zostawić swoje samochody. Oczywiście zależało nam również, aby restauracja miała jakiś mały ogródek, miejsce w którym będziemy mogli przewietrzyć się, pooddychać, chwilę się zrelaksować pod gwiazdami. Chociaż może były to spore wymagania, to przecież to miał być nasz ślub, chciałam więc, aby wszystko było tak jak to sobie zaplanujemy. Ale mimo, że były to spore wymagania udało nam się znaleźć naprawdę najlepszą restaurację na wesele w Krakowie. Wszystko było dla nas idealne. Bardzo szybko więc podjęliśmy decyzję i zarezerwowaliśmy salę na nasze wesele. Oczywiście później przyszedł czas na dj, na suknię ślubną, na wybór fotografa, kamerzysty, kwiatów. Jednak moim zdaniem wybór restauracji i menu był najważniejszy. Cieszyłam się więc bardzo, że udało nam się szybko i dobrze wybrać ciekawą restauracją na nasze wesele.

Na szczęście całe wesele było niezwykle udane – zarówno my, jak i nasi wszyscy goście byli niezwykle zadowoleni. Moim zdaniem była to naprawdę najlepsza restauracja na wesele w Krakowie. Zarówno cały wystrój, jak i jedzenie było po prostu idealne. Ale oczywiście moim zdaniem najważniejsze jest, że po tym niezwykłym dniu jesteśmy małżeństwem. Bo tak naprawdę nie wesele, zabawa, ale udane małżeństwo jest najważniejsze.

 

Scroll to Top