Poszukiwania doświadczonego agenta nieruchomości

 

Chcieliśmy z żoną sprzedać nasze mieszkanie, ponieważ przeprowadzaliśmy się do innego miasta w związku z moim awansem w pracy. Zdecydowaliśmy, że zatrudnimy agenta nieruchomości, ponieważ spodziewaliśmy się, że nie będzie łatwo sprzedać naszego mieszkania. Znajdowało się ono bowiem w bardzo zaniedbanej i mało popularnej dzielnicy na przedmieściach Katowic. Mimo tego liczyliśmy na dobrą cenę ze sprzedaży, ponieważ mieszkanie było wyremontowane i w naprawdę dobrym stanie.

Gdzie w Katowicach znajdę agenta nieruchomości?

doświadczony agent nieruchomości - KatowiceDoszliśmy do wniosku, że potrzebujemy naprawdę doświadczonego agenta nieruchomości. Tylko ktoś taki mógł dobrze sprzedać nasze mieszkanie. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: doświadczony agent nieruchomości – Katowice i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu nazwisk i ofert agencji nieruchomości udało nam się wychwycić nazwisko jednego bardzo polecanego przez klientów agenta nieruchomości. Klienci pisali, że jest on bardzo kompetentny i fachowy. Cały czas się doszkala i jest na bieżąco w nowinkach rynkowych. Nie jest pośrednikiem biura nieruchomości. Reprezentuje on więc nas i tylko nas. Jego prowizja zależna jest od ceny za jaką uda mu się sprzedać mieszkanie, mamy więc pewność, że wyciągnie dla nas jak najlepszą kwotę. Ma on sowity zasób wiedzy ekonomicznej i prawnej, dlatego jest w stanie poprowadzić nas przez wszystkie etapy sprzedaży mieszkania, a nie tylko znajduje dla nas klienta. Zajmuje się on profesjonalną wyceną mieszkań zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Zachęceni pozytywnymi opiniami na jego temat postanowiliśmy z żoną się z nim skontaktować. Umówiliśmy się z nim na spotkanie w naszym mieszkaniu. Rzeczywiście okazał się on bardzo profesjonalny i doświadczony. Od razu wycenił mieszkanie oraz powiedział jak się przygotować na wizyty potencjalnych kupców.

Bardzo szybko udało mu się znaleźć kupca na na nasze mieszkanie. Sprzedał je po bardzo korzystnej dla nas cenie. Jego prowizja również nie była zbyt wysoka, co było dla nas dużą zaletą tego agenta nieruchomości. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Wiele rzeczy wykonywał za nas posługując się naszymi pełnomocnictwami. To naprawdę dobry agent nieruchomości, któremu warto zaufać.  

 

Scroll to Top