Profesjonalna dekontaminacja lakieru

 

Na ulicach każdego dnia widzimy tysiące samochodów. Niektóre z nich prezentują się doskonale, natomiast inne wyglądają tak, jakby od dawna nie były myte. Czasem jednak nawet nowsze auto może wyglądać mało atrakcyjnie. Każdego dnia do lakieru przywierają zanieczyszczenia. Nawet po krótkiej podróży może to być widoczne. Zdarza się, że samo umycie auta to zdecydowanie za mało.

Jak wykonuje się dekontaminację lakieru?

dekontaminacja lakieruNie da się ukryć, że ludzie coraz bardziej dbają o swoje samochody. Chcą, aby nie tylko mogły im służyć przez bardzo długie lata, ale także aby zawsze wyglądały idealnie. Zabrudzenia widoczne są bardzo dobrze na lakierze, który przestaje być błyszczący i zaczynają się na nim pojawiać niedoskonałości, które trudno jest usunąć podczas zwykłego mycia. Dekontaminacja lakieru jest zabiegiem, który pozwala na szybkie usunięcie szkodliwej substancji z karoserii naszego auta. Najbardziej szkodliwe są wszelkie osady metaliczne, rdza lotna, żywice i smoła. Taki zabieg wykonują specjaliści, którzy mają odpowiednie produkty i doświadczenie w pielęgnacji samochodów. Pojazd zostaje najpierw bardzo dokładnie umyty i osuszony. Następnie przystępuje się do usuwania tych zanieczyszczeń, które są dużo trwalsze. Za pomocą specjalnego środka rozpuszczone zostają wszelkie zabrudzenia. Takim samym sposobem oczyszczone zostają felgi. Wyglądają po zabiegu jak nowe.

Każdy, kto jest posiadaczem samochodu z pewnością chciałby móc cieszyć się z niego jak najdłużej. Czasem jednak chcielibyśmy, aby wyglądał jak nowy, ale samodzielnie nie jesteśmy w stanie doczyścić wszystkich zabrudzeń. Można w takiej sytuacji oddać pojazd w ręce specjalistów, którzy mają doświadczenie i odpowiednie preparaty. Z pewnością nasze auto odzyska dawny blask i będzie wyglądać perfekcyjnie.

 

Scroll to Top