Przedłużanie paznokci – metody

Zapewne są wśród nas kobiety, które z niecierpliwością wypatrują nowości, pozwalających na ciekawe stylizacje płytki paznokciowej. Dość ciekawym produktem jest akryl-żel, który łączy w sobie zalety akrylu oraz żelu. W związku z czym świetnie się rozprowadza, a stylizacje wykonane przy pomocy tego produktu są niesamowicie trwałe.

Gum Gel od Bluesky

bluesky gum gel cenaGum Gel od formy Bluesky jest najlepszą opcją dla osób, które szukają produktu łączącego w sobie cechy akrylu, a także żelu. Jest to formuła wykorzystywana do przedłużania i wzmacniania płytki paznokciowej. Tak naprawdę przedłużanie z produktem Gum Gel jest dziecinnie proste. Nie musimy martwić się szablonami ani lepką warstwą, która pozostaje po utwardzeniu, ponieważ produkt ten jej w ogóle nie posiada. Mówi się o tym, że wykonując manicure z tym produktem, wykonamy go aż o 40 procent szybciej niż standardowe przedłużanie. Wszystko za sprawą formuły o idealnej konsystencji, która pozostaje dokładnie tam, gdzie ją nałożyliśmy. Dzięki temu możemy cieszyć się skróconym czasem stylizacji. Jeśli chodzi o Bluesky Gum Gel cena nie jest wysoka jak na produkt takiej jakości. Za słoiczek zawierający 30 gram produktu zapłacimy około 60 złotych. Pamiętajmy o tym, że jest on niesamowicie wydajny, a więc z pewnością wystarczy nam na długo. Taki akrylożel jest przydatny zarówno w pracy profesjonalnej stylistki płytki paznokciowej, jak i kobiety, która wykonuje manicure jedynie hobbystycznie. Zanim przystąpimy jednak do pracy warto skomponować sobie pełny zestaw. Do nakładania akrylożelu wybierzmy wygodny i poręczny pędzelek, który nie będzie zostawiał smug ani gubił włosia. Jeśli zakupimy wygodne wyposażenie, wykonanie manicure będzie czystą przyjemnością. Niezaprzeczalną zaletą akrylożelu od Bluesky jest ilość kolorów, w których jest dostępny. W związku z czym jest to produkt idealny dla kobiet, które mają uczulenie na lakiery hybrydowe. Z powodzeniem możemy zakończyć naszą stylizację na nałożeniu kolorowego akrylożelu. Jeśli nie mamy pewności, czy sprawdzi się on u nas, warto postawić na najmniejsze opakowanie, zawierające zaledwie 8g.

Sposobów na ciekawą stylizację paznokci jest naprawdę wiele i tylko od nas zależy na którą postawimy. Bardzo ciekawą opcją jest stosowanie akrylożelu od Bluesky, ponieważ posiada on ciekawe opcje kolorystyczne. Dzięki temu to świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie mogą używać lakierów hybrydowych, ponieważ mają na nie uczulenie.

Scroll to Top