Sprzedaż przyprawy z suszonych pomidorów

Prowadzę swój własny sklepik z przyprawami. Przechodząc już obok mojego sklepu, można wyczuć cudowne aromaty. Klienci zawsze mówią, że lubią u mnie kupować, gdyż mam bardzo dobrej jakości przyprawy, dzięki czemu potrawy smakują jeszcze lepiej. Sama również lubię ich używać, gdy gotuję w kuchni. Teraz wprowadzam do sprzedaży nową przyprawę i mam nadzieję, że przypadnie ona do gustu klientom.

Oferta przyprawy z suszonych pomidorów

przyprawa suszone pomidory do potrawTa przyprawa jest wyprodukowana z suszonych pomidorów. Sama byłam lekko zdziwiona , gdy to usłyszałam od swojego dostawcy. Zawsze miałam do czynienia z samymi suszonymi pomidorami, ale nigdy nie widziałam takiej przyprawy. Dobrze, że jest to jakaś nowość, ponieważ klienci będą nią zainteresowani, chociażby ze względu na to, ze jest to nowa przyprawa w mojej ofercie. Napisałam na stojaku reklamowym, przed moim sklepem taką informację: przyprawa suszone pomidory do potraw– nowość w bardzo przystępnej cenie. Liczę na to, że klienci się na nią skuszą. Po piętnastu minutach wszedł pierwszy klient, który jest kucharzem w pobliskiej restauracji. Stwierdził, że przydałaby mu się taka przyprawa. Wiedział, że istnieje taki rodzaj przyprawy, ale tak jak ja, korzystał z samych suszonych pomidorów, nigdy w wersji sproszkowanej. Zakupił od razu cztery opakowania. W swoim sklepie miałam tylko dziesięć takich opakowań. Wzięłam je tylko na spróbowanie, gdyż nie wiedziałam, czy klienci się nią w ogóle zainteresują. Po nim weszło jeszcze kilka klientów i tak po godzinie nie miałam już tej przyprawy, u siebie na stanie. Teraz będę musiała ją domówić. Szybko zadzwoniłam do swojego dostawcy. ten obiecał, że dostarczy mi ją w ciągu godziny. Zamówiłam kolejne trzydzieści opakowań. Myślę, że tyle na razie wystarczy. Będę musiała ją teraz regularnie zamawiać dla swoich klientów.

Okazało się, że zainteresowanie wśród klientów jest bardzo wysokie. Następnego dnia przyszedł do mnie ten kucharz i stwierdził, że ta przyprawa nadaje rewelacyjny smak potrawom, a goście restauracji zachwalali potrawy. Bardzo jest mi miło z tego powodu, gdyż po części jest to moja zasługa. Inni klienci również zachwalają sobie tę przyprawę. To był dobry wybór, odnośnie wprowadzenia do swojej oferty nowej przyprawy, która jest tak przepyszna.

Scroll to Top