Używana maszyna CNC w świetnym stanie

Wiedziałem, że muszę zainwestować w dodatkowe maszyny, jednak fundusze mi na to nie pozwalały. Dlatego z decyzją czekałem tak długo. Niosło to za sobą takie skutki, że musiałem rezygnować z wielu zleceń z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu. Nie mogło być tak dalej.

Kupienie używanej maszyny CNC do przedsiębiorstwa 

maszyny cnc używaneKiedy spotkałem się ze swoim kumplem Jackiem przy piwie, to opowiedziałem mu o swojej sytuacji. Kupno maszyny na kredyt nie wchodziło w grę, ponieważ nie miałem zdolności. Nowa maszyna CNC była zbyt droga jak na moje możliwości. Kumpel patrzył na mnie ze zdumieniem i powiedział, że przecież dostępne są na rynku maszyny CNC używane, które kosztują prawie połowę mniej. Zaskoczyłem się, gdyż nie brałem pod uwagę kupna używanej maszyny. Mój kumpel Jacek od razu powiedział, że w swojej firmie ma tylko używane maszyny, które działają niezawodnie i jest zadowolony, bo nie musiał rezygnować z żadnego zlecenia. Wziąłem od niego namiar na firmę, która sprzedawała używane maszyny i pojechałem tam, żeby się rozejrzeć. Była dostępna maszyna, która mnie interesowała i kosztowała odpowiednio. Było mnie stać na jej zakup. Sprzedawca zaprezentował mi działanie maszyny i zapewnił o jej niezawodności. Na dodatek otrzymałem wraz z maszyną dwuletnią gwarancję, to zdecydowanie wpłynęło na moją decyzję o zakupie tej maszyny. Zleciłem jej transport bezpośrednio do mojego przedsiębiorstwa i zadowolony wróciłem do firmy, żeby o zakupie poinformować wszystkich pracowników.

Jackowi wiele zawdzięczałem, bo gdyby nie on, to pewnie do dziś nie miałbym tej maszyny i wiele zleceń przeszłoby mi koło nosa. Osobiście obsługiwałem tę maszynę, ponieważ jako jedyny posiadałem w tej kwestii odpowiednie doświadczenie. Mogłem w końcu odetchnąć z ulgą.

Scroll to Top