Warsztat samochodwy z Bydgoszczy

 

Jazda po offroadzie była ogromnym obciążeniem dla każdego samochodu, i nie było bodaj żadnego pojazdu który nie wymagałby naprawy po kilku jazdach. Niektóre terenówki należało również oddać do blacharza po pokonaniu szczególnie trudnego toru, na którym zderzenia i uszkodzenia były codziennością dla nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

Profesjonalny warsztat blacharski z Bydgoszczy

naprawy blacharskie bydgoszczNawet najłatwiejsze trasy były czasem miejscem poważnych wypadków podczas agresywnej jazdy wyczynowej, więc coraz częściej musieliśmy samochody naprawiać, choć własnymi siłami mogliśmy zdziałać niewiele. Uszkodzenia gromadziły się do tego stopnia, iż kilka pojazdów musiało zostać wycofanych z toru, ze względu na zły stan. Wyłączyło nas to z całych tegorocznych zawodów, jednak z drugiej strony, pozwoliło na znalezienie dobrego warsztatu samochodowego, który w ofercie miał zarówno remont pojazdu, jak i naprawy blacharskie Bydgoszcz miała sporo warsztatów, jednak w większości zajmowały się tylko naprawą, albo wyłącznie usługami blacharskimi. Jeden tylko warsztat miał obydwie usługi w ofercie, a był to dość duży zakład, współpracujący zarówno z kierowcami prywatnych samochodów, jak i z ekipami wyczynowymi. Koledzy z zaprzyjaźnionych drużyn kilkakrotnie już korzystali z usług owego warsztatu i wystawiali mu bardzo dobre opinie, dlatego w końcu oddaliśmy tam samochody do gruntownej naprawy.

Mimo iż spodziewaliśmy się nawet kilkumiesięcznego oczekiwania i dość wyśrubowanych kosztów, prace zostały wykonane bardzo szybko, a wszystkie samochody mogliśmy odebrać po dwóch tygodniach od ich pozostawienia w warsztacie. Bardzo zaimponowało nam wykonanie karoserii, która została odnowiona niemal do fabrycznego stanu, a wszystkie uszkodzenia i uszczerbki usunięte.

 

Scroll to Top