Wszystko co musimy wiedzieć o hotelowych ręcznikach

 

Każdego roku przez hotel przewijają się setki, jeśli nie tysiące gości hotelowych. Z tego też powodu zawsze musimy dysponować czystymi, pachnącymi świeżością i miękkimi ręcznikami. Goście zawsze zwracają bowiem uwagę, nie tylko na hotelowe atrakcje i wyżywienie, ale też przywiązują wagę do czystości hotelowych ręczników, czy pościeli.

Na każdym ręczniku należy umieścić logo hotelu

ręczniki hotelowePierwszym miejscem, do którego zachodzi po długiej i męczącej podróży, czy turysta jest hotelowa łazienka. Zawsze marzymy o tym, by jak najszybciej się zameldować, a następnie odświeżyć. Czyste grube ręczniki hotelowe zawsze robią dobre wrażenie. Z tego też powodu każdy właściciel mniejszego, czy większego hotelu musi pamiętać, że ręczniki, czy pościel są w pewnym stopniu wizytówką każdego hotelu. Zawsze muszą być wykonane z materiałów o najwyższej jakości, gdyż mimo wielokrotnego prania muszą być zawsze miękkie i świeże. Gdy hotelowy gość natknie się na szare i przybrudzone ręczniki, zapewne już nie powróci do tego samego hotelu. Warto również pamiętać, by na naszych ręcznikach zawsze widniało logo hotelu. Świadczy to bowiem o jego o randze na tle innych hoteli. Gdy wybieramy ręczniki w kolorze bieli muszą być zawsze nieskazitelnie czyste. Granatowe, zielone, czy inne w ciemnych kolorach również nie mogą być złachmacone. Ważna jest także ich codzienna wymiana. Ręczniki, które nie będą wykonane ze stu procentowej bawełny nie starczą nam na dłużej. Nadto, będą sztywne i mieć tendencję do przecierania się. Nie ulega również najmniejszej wątpliwości, iż zanim zdecydujemy się na nocleg, czy pobyt w danym hotelu, zawsze sprawdzamy informacji o nim w internecie. Jeśli ktoś zamieści wzmiankę o brudnej łazience, czy niezbyt czystych ręcznikach na pewno nie odwiedzi takiego hotelu i na pewno nie poleci go innym. A gdy ktoś odwiedzi taki hotel, z pewnością zamieści negatywną opinię o nim na internetowych stronach, czy forach.

Nie ma najmniejszej przesady w stwierdzeniu, iż ręczniki hotelowe to jego wizytówka. Muszą być miękkie i nieskazitelnie czyste oraz wykonane z materiałów o najwyższej jakości, by nie trzeba było ich wymieniać co sezon. Ważne jest również umieszczenia na nich hotelowego loga, co będzie świadczyć o randze hotelu i usług, które świadczy on swoim gościom. 

 

Scroll to Top